ציפוי חרסינה לשיניים – מי צריך ואיך זה עובד?

ציפוי חרסינה לשיניים

לאורך השנים הפיתוחים הטכנולוגיים בתחומי הרפואה השונים חוללו ניסים בחייהם של אנשים רבים. אלה כמובן יכולים להגיע למצב של הצלת חיים ממחלה קשה, השתלת איברים וכמובן גם לדברים פחות מסכני חיים אך חשובים מאוד לאנשים רבים כמו רפואת השיניים. כיום יש מענה לשיניים עקומות, שבורות, חסרות ואפילו כאלה היוצאות ממקומן וגדלות בצורה לא טובה. באמצעות ציפוי חרסינה לשיניים תוכלו ללא ספק לתקן וליישר את השיניים שלכם, לזכות בחיוך הקסום שלכם בחזרה.

מהו ציפוי חרסינה לשיניים?

את ציפוי החרסינה לשיניים אנו מכירים כבר למעלה מ4 עשורים. מדובר בציפוי דק של 0.2 מ"מ בדרך כלל שבאמצעות דבקים ייחודיים מדביקים אותו על השיניים כדי להשיג תוצאה של שיניים נקיות, מבריקות, לבנות וישרות בהתאם להדמיה שהלקוח הזמין. בין היתרונות הבולטים של ציפוי חרסינה היא אמינות הטיפול, היעילות והשמרנות שלה לאורך שנים רבות קדימה. אלה בעלי יתרונות אסתטיים ואחרים ונחשבים לטיפול ציפוי השיניים הנפוץ ביותר.

מתי כדאי לטפל באמצעות ציפוי חרסינה?

בדרך כלל הסיבות לטיפול בשיניים ולציפוי שלהם היא מצרכים אסתטיים. המטופל מודאג או בעל ביטחון עצמי נמוך בכל הקשור למצב הנוכחי של שיניו ולמראה שלהם ולכן מעוניין לבצע תיקונים אסתטיים באמצעות ציפוי חרסינה. בסיום הטיפול יתקבל מראה של חיוך הוליוודי, שיניים צחורות וישרות וחיוך יפה ואסתטי. בנוסף לאסתטיקה יש מטופלים רבים המבצעים טיפול זה במקרה של שיניים שבורות, עקומות, לא ישרות, לא אחידות מבחינת צבע או גובה, מרווחים גדולים מדי בין השיניים ועוד.

הליך הטיפול:

בקליניקה של ד"ר מירי פיצ'ר הטיפול אורך בדרך כלל כ-3 מפגשים. הטיפול הראשון משמש כמעין פגישת ייעוץ ראשונית, כאשר בדרך כלל היא תהיה לצורך תיאום ציפיות, בחינת מצבו האישי של המטופל ובחירת הצבע והצורה של ציפוי החרסינה שהלקוח רוצה. לאחר מכן תתבצע הדמיה והרופא המטפל ייטול את מידות השיניים והפה של המטופל ויעביר את הנתונים למעבדת השיניים לצורך הכנת הציפוי.

בפגישה השנייה הלקוח מאשר את ההדמיה, מכין ציפוי מעבר על שיניו של המטופל ושולח את נתוני הלקוח בשנית למעבדה לצורך ייצור הציפויים לאחר אישור הלקוח. באמצעות ציפוי המעבר ניתן לגלות ולזהות תיקונים שונים שיש לבצע בהדמיה ובתכנון ואלו עוד חומרים שניתן להסיר לאחר מכן.

בפגישה השלישית מסירים את ציפוי המעבר, מבצעים ליטושים והשחזה לשיניים במידת הצורך ומתחילים בתהליך ההדבקה. הציפויים מודבקים על כל שן בנפרד כך שתוכלו להעביר חוט דנטלי ולשמור על בריאות דנטלית באופן חופשי לאחר מכן. לאחר כשבועיים ייתכן ותזומנו לפגישה רביעית לצרכי ביקורת ומעקב.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציוד למסעדות – מהיכן קונים וכיצד הציוד עשוי להשפיע על בריאות העובדים והסועדים?
כל מסעדה תלויה במידה ברבה בציוד שבה. הציוד משפיע על איכות המנות המוגשות, על מגוון המנות האפשרי להכנה,...
קרא עוד »
מרץ 27, 2022
טיפול בנחירות
לא מעט אנשים נוחרים כשהם ישנים. זה מצב טבעי שנובע ממבנה האף, מהסינוסים שלהם, וכן מבעיות שונות במאפייני...
קרא עוד »
ספט 17, 2019
תביעות סיעוד
אנשים רבים בארץ ובעולם רוכשים ביטוח סיעודי ליום שאחרי. לא תמיד הם מקבלים את המגיע להם מחברות הביטוח...
קרא עוד »
יונ 06, 2021