מקומות ל-ODT

פעילות ODT לצוות בחוץ היא חלק גדול מהארגון. זה יכול להיות כל דבר, החל מסיעור מוחות אינטנסיבי ועד לפגישה עם לקוח. פעילות הצוות בחוץ היא משהו שכל חברה צריכה להיות במקום. זה צריך להיעשות באופן קבוע וזה צריך להיות חלק חשוב מתרבות החברה. השלב הבא הוא להתחיל לעבוד לקראת יעדי הגיוס. זה החלק הקשה יותר בכל קבוצה. אתה צריך לוודא שכל העובדים יודעים מה צריך לעשות, אבל אתה צריך גם לספק מבנה כלשהו להשתתפותם בתמיכתם במטרה של החברה. 

כחלק מגיבוש צוות העובדים להצלחת החברה כדאי לארגן לעובדים משחקי ODT. אלו פעילויות פנאי מגבשות שמתאימות לצוותי עובדים כמו פעילות לחברות קטנות וגדולות וגם פעילות ODT למורים.

מהם היתרונות של פעילות ODT מחוץ למקום העבודה?

פעילות הצוות בחוץ מספקת הזדמנות לאנשים שונים לחלוק את הידע והחוויות שלהם זה עם זה. פעילות הצוות בחוץ יכולה לשמש כל סוג של צוותים, מקבוצות קטנות ועד צוותים גדולים או אפילו ארגונים. הפעילות המתארגנת במהלך האימון בחוץ נקבעת על ידי הצוותים השונים שמופיעים לקחת בו חלק. הפעילות תתבסס על תחומים שונים כמו תחרות בין קבוצות, אירוע גיבוש צוות, או אפילו תרגיל גיבוש. 

פעילות ODT מתורגלת בדרך כלל באוויר הפתוח ומתבצעת בדרך כלל במגרש ספורט חיצוני. מגרש הספורט החיצוני יכול לשמש לתחרויות המערבות קבוצות של אנשים שמתכנסים לשחק עם משחקי רצפה, תחרויות קבוצתיות ועוד משחקי גיבוש ופנאי. פעילות ODT כוללת החלפת מידע מסוגים שונים כמו בניית מיומנויות ומיומנויות מעשיות אחרות, ידע כללי, כושר גופני ומשחקי ספורט וכו'. 

ניתן לחלק את פעילות הצוות בחוץ לשלושה חלקים עיקריים. ראשית, בניית מיומנויות, הכוללת חילופי ידע. השני הוא תרגול משחקי ספורט וכושר גופני. החלק השלישי הוא אירוע שיתוף פעולה תאגידי בין קבוצות העוסקות בתחום התחביב הזה לבין ארגונים אחרים. הפעילות בחוץ תסייע לצוותים לקדם את יכולותיהם בתחומים שונים, לשפר מיומנויות תקשורת, לחלוק את הידע והחוויות ביניהם וכו'.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכל על מכשירי שמע דיגיטליים
המאמר באדיבות מדטכניקה אורתופון כולנו יודעים כי מי שנעזר במכשיר שמיעה הוא מן הסתם גם כבד שמיעה....
קרא עוד »
מאי 16, 2021
איך עובד ריסוק אבנים בכליות
אבנים בכליות נוצרות כתוצאות מריכוז של מלחים ומינרלים שמתגבשים לאבנים בגדלים שכבר אי אפשר להפריש דרך...
קרא עוד »
מרץ 11, 2021
החתולה סובלת מצואה רכה? מה האוכל המומלץ?
החתול שלנו הוא חיית מחמד אינטליגנטית ומעניינת. החתול חברותי, אוהב לשחק, ונעים למגע וליטוף. כל מי שיש...
קרא עוד »
יול 10, 2019