מקומות ל-ODT

פעילות ODT לצוות בחוץ היא חלק גדול מהארגון. זה יכול להיות כל דבר, החל מסיעור מוחות אינטנסיבי ועד לפגישה עם לקוח. פעילות הצוות בחוץ היא משהו שכל חברה צריכה להיות במקום. זה צריך להיעשות באופן קבוע וזה צריך להיות חלק חשוב מתרבות החברה. השלב הבא הוא להתחיל לעבוד לקראת יעדי הגיוס. זה החלק הקשה יותר בכל קבוצה. אתה צריך לוודא שכל העובדים יודעים מה צריך לעשות, אבל אתה צריך גם לספק מבנה כלשהו להשתתפותם בתמיכתם במטרה של החברה. 

כחלק מגיבוש צוות העובדים להצלחת החברה כדאי לארגן לעובדים משחקי ODT. אלו פעילויות פנאי מגבשות שמתאימות לצוותי עובדים כמו פעילות לחברות קטנות וגדולות וגם פעילות ODT למורים.

מהם היתרונות של פעילות ODT מחוץ למקום העבודה?

פעילות הצוות בחוץ מספקת הזדמנות לאנשים שונים לחלוק את הידע והחוויות שלהם זה עם זה. פעילות הצוות בחוץ יכולה לשמש כל סוג של צוותים, מקבוצות קטנות ועד צוותים גדולים או אפילו ארגונים. הפעילות המתארגנת במהלך האימון בחוץ נקבעת על ידי הצוותים השונים שמופיעים לקחת בו חלק. הפעילות תתבסס על תחומים שונים כמו תחרות בין קבוצות, אירוע גיבוש צוות, או אפילו תרגיל גיבוש. 

פעילות ODT מתורגלת בדרך כלל באוויר הפתוח ומתבצעת בדרך כלל במגרש ספורט חיצוני. מגרש הספורט החיצוני יכול לשמש לתחרויות המערבות קבוצות של אנשים שמתכנסים לשחק עם משחקי רצפה, תחרויות קבוצתיות ועוד משחקי גיבוש ופנאי. פעילות ODT כוללת החלפת מידע מסוגים שונים כמו בניית מיומנויות ומיומנויות מעשיות אחרות, ידע כללי, כושר גופני ומשחקי ספורט וכו'. 

ניתן לחלק את פעילות הצוות בחוץ לשלושה חלקים עיקריים. ראשית, בניית מיומנויות, הכוללת חילופי ידע. השני הוא תרגול משחקי ספורט וכושר גופני. החלק השלישי הוא אירוע שיתוף פעולה תאגידי בין קבוצות העוסקות בתחום התחביב הזה לבין ארגונים אחרים. הפעילות בחוץ תסייע לצוותים לקדם את יכולותיהם בתחומים שונים, לשפר מיומנויות תקשורת, לחלוק את הידע והחוויות ביניהם וכו'.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המלצה לחופשה בגליל העליון בקליניקה  רחלי שרף – ידי זהב
חמשת הטיפולים שאתם חייבים לעבור כדי לעשות RESTART לעצמכם בעמק החולה בין כרמים ושדות נמצאת לה קליניקת...
קרא עוד »
דצמ 05, 2022
סיאליס מחיר טוב לחיזוק מוגבר
אל תתנו לחיי המין שלכם לדעוך מבלי לעשות דבר. סיאליס זה כל מה שאתם צריכים כדי לחזק את הזקפה ולשפר את...
קרא עוד »
ינו 05, 2022
התקף חרדה – מה זה ומה עושים איתו?
מצבים רגשיים עלולים להביא אנשים למצבי קצה לא נעימים. אחת התופעות המעיקות שעלולות לפגוש אנשים במצבים...
קרא עוד »
אוג 03, 2020