פילאטיס בהרצליה

פילאטיס בהרצליה

מחפשים שיעורי אימון לפילאטיס בהרצליה? רוצים להביא את הגוף שלכם למצב הכי טוב שלו? יש לנו כמה דברים חשובים לספר לכם עליהם בכל מה שקשור לאימוני פילאטיס בהרצליה. אז בואו נצלול לסדר העניינים.

פילאטיס בהרצליה 

אם חיפשתם שגרת אימון חדשה שיכולה לתת לכם איזון טוב בין גמישות, כוח, טונוס שרירים ועזרה לכאבים בגוף, יתכן שישנה תשובה שקל יותר להיכנס אליה ממה שאתם חושבים.

אם חיפשתם שגרת אימון חדשה שיכולה לתת לכם איזון טוב בין גמישות, כוח, טונוס שרירים ועזרה לכמה כאבים, יתכן שישנה תשובה שקל יותר להיכנס אליה ממה שאתם חושבים. 

כמה זמן קיים פילאטיס? 

למרות שאימוני פילאטיס קיימים כמעט 100 שנה, הם עדיין צוברים אחיזה בקרב מתאמנים שמרניים יותר, ומביא כל הזמן תלמידים חדשים. ויש סיבה טובה לכך שהוא ממשיך להיות אמצעי אימון פופולרי: הוא עובד. 

לדברי המטפלת היוגה המובילה ג'ודי ריקסון, ישנם מספר יתרונות נוספים, כולל גמישות מוגברת, טונוס שרירים וכוח. נראה שכל אחד מאיתנו צריך קצת מכל אלה..

מהו פילאטיס? 

פילאטיס, היא סוג של פעילות גופנית והתניה גופנית שפותחה על ידי ג'וזף פילאטיס בתחילת המאה ה- 20, בעיקר כשיטה להתאוששות מפציעות לרקדנים. 

עד כמה שהרקדנים מכווני מטרה ובכלי כושר, כשהם בשיא, הם רוקדים לפחות שישה ימים בשבוע, כמה שעות ביום. זה מתיש ויש את אותה תנועה שחוזרת ונשנית על אותן קבוצות שרירים, שוב ושוב. פילאטיס, תורם לחיזוק הגוף בדיוק בעניינים אלה.

מחירים 

מחירי הצטרפות לקבוצות פילאטיס כמו איריס סלע התעמלות בריאותית משתנות מעת ולעת וממקום זה לאחר, ולכן, חשוב לחפש את הקבוצה המתאימה לכם הן מבחינת המחיר והן מבחינת אופי האנשים שמתאמנים בו וההתאמתם אליכם אישית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך הרצאה על נומרולוגיה שינתה לי את החיים?
מאז ימי היוונים הקדומים ברור לכל כי העולם שלנו מבוסס על מספרים. נכון למילים יש כוח עצום אך כל יצור חי...
קרא עוד »
דצמ 18, 2018
יישור שיניים
חיוך יפה הוא משהו שכולם חולמים עליו. החיוך שלנו הוא חלק משמעותי מהרושם הראשוני שאנחנו יוצרים והוא...
קרא עוד »
ינו 12, 2020
מה אני צריך לדעת על הקטנת האף?
לא מרוצה ממראה הפנים שלך? חש שהאף תופס יותר מידי מקום ותופס את העין בצורה בולטת מידי? בוא וקרא על...
קרא עוד »
פבר 12, 2020