מערכת לניהול קליניקה באופן יעיל

כל מי שמחזיק בקליניקה פרטית של טיפולי גוף או נפש, יודע עד כמה חשוב לנהל אותה נכון. ניהול חובבני עלול לגרום להפסדים קשים, לחוות דעת לא מפרגנות וכמובן ללקוחות מאוכזבים או כועסים. אך לעומת זאת, ניהול מקצועי ויעיל, יכול להוביל את הקליניקה לגבהים חדשים ולא מוכרים, לכן כדאי להשקיע בכך, על מנת לנצל את כל הפוטנציאל של המקום. רוב הבעיות של הקליניקה מתמקדות בצורך לתאם תורים ללקוחות, לאזן את הלו"ז של כל אחד מהמטפלים וכמובן לא להתבלבל ולא להגיע למצב של תורים כפולים לאותו הזמן ולאותו המטפל. מערכת יעילה ואיכותית יכולה לייצר סדר בכל הבלגן, באמצעות ניהול יומן יעיל יותר, הנהלת חשבונות פשוטה יותר, מעקב אחר טיפולים וכמובן סיכום כל מפגש ויצירת דוחות שונים.

כיצד נראית מערכת לניהול קליניקה באופן יעיל

כאמור, מערכת מתקדמת ויעילה תכלול את כל הנושאים החשובים ביותר לצורך ניהול קליניקה. אחד הנושאים המהותיים ביותר, הוא ניהול יומן תקין. זוהי הדרך היעילה ביותר לעקוב אחרי הטיפולים השונים, לקבוע תורים חדשים וכמובן לשלוח תזכורות לגבי הטיפולים הבאים. המערכת מסוגלת להציע תורים פנויים בהתאם לסוג הטיפול וסוג המטפל, לשלוח באופן אוטומטי אישורי הגעה ולייצר סדר בכל הקשור לניהול היומן. מעבר לכך, המערכת חייבת להכיל אלמנט של הנהלת חשבונות, היות וללא ניהול חשבונות מסודר ומאורגן, לא ניתן יהיה לעמוד בכל הדרישות של רשויות המס. המערכת אמורה לאפשר לכם להפיק חשבוניות בפשטות ובקלות, ללא צורך להזין שוב ושוב את כל הפרטים. המערכת אמורה לדעת מראש את סוג הטיפול של המטופל, המחיר שלו וכדומה. כמו כן, ניתן באמצעות המערכת לבצע בקרה על מעקב התשלומים, על מנת למנוע מצב שבו אחד המטופלים נמצא בחוב. כמו כן, המערכת אמורה לספק פתרונות של סליקת אשראי, על מנת להקל על הקליניקה ולייעל את ההתנהלות שלה.

לסיכום, מערכת לניהול קליניקה כמו קיוז יכולה להקל על ההתנהלות היומיומית במקום ולאפשר לו לפעול בצורה יעילה ומהירה יותר. המערכת אמורה לאפשר ניהול יומן, בשילוב עם הנהלת חשבונות, הפקת דוחות שונים וכמובן שמירה של פרטי הטיפולים של כל מטופל.

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»