ויאגרה ללא מרשם

מי שמעוניין לרכוש ויאגרה, יכול לרכוש זאת באתר האינטרנט ללא צורך במרשם של רופא.

ויאגרה גנרית 

המוצר הוא מוצר גנרי כלומר מוצר זהה בהרכבו לכדורים המקוריים שמיוצרים על ידי חברת פייזר לאורך שנים רבות אך תחת שם אחר. אין מה לחשוש מרכישת ויאגרה ללא מרשם כיוון שהוא מדויק בהרכבו והוא אינו מקביל לכדורים אחרים הנמכרים בשוק תחת שם זה, שהם למעשה זיופים וההרכב שלהם שונה מאד. 

סוגי הכדורים הקיימים 

ברוב המקרים הלקוחות מזמינים את הכדורים סילדנפיל שהם 100 מיליגרם או 150 מיליגרם כל אחד אך קיימים גם מינונים נמוכים יותר שאפשר לספק שהם בני 25 או 50 מיליגרם לפי בחירה.

את הכדורים אפשר להזמין באריזות מסודרות של עשרה כדורים אחת וכך אפשר לבקש בין 60-10 כל כמות רצויה בכפולות של 10 או אריזה של 100 יחידות.

הנחיות לנוטלי הכדורים

ההמלצה היא לא לאכול או לשתות אלכוהול, אלו דברים שמפחיתים מעוצמתו של הכדור.

לאדם שנוטל באופן קבוע כדורים להרחבת כלי הדם המכילים ניטרטים, חל איסור להשתמש בכדורים הללו ולכן עליו להתייעץ בנושא זה עם הרופא שלו.

ההשפעה של כל כדור נעה בין 15-4 שעות ומומלץ לקחת את הכדור כחצי שעה לפני הצורך.

מטרת הכדורים 

הכדורים מיועדים לגברים אשר מעוניינים לשפר את חיי המין שלהם על ידי הגעה לזקפה, זקפה מלאה יותר, לצורך הארכת משך הזקפה 

> קראו בהרחבה מהי ויאגרה באתר טופפארם

העברת המשלוח 

כדי לשמור על פרטיותו של המזמין, הכדורים נשלחים במעטפה כהה ואטומה. לא רשום בה שמו של השולח והיא מועברת בדואר רשום ללקוח. אף אחד לא יכול לדעת איזה מוצר קיים בתוך המעטפה, כך שכל נושא הרכישה נשמר בדיסקרטיות גמורה לשביעות רצון הלקוח.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»