אוריג'ין מזון לכלבים – לאילו כלבים הוא מתאים

מזון הכלבים של ORIJEN נוצר כדי לחקות את התזונה הטבעית של אבות הכלבים, אשר כללה בעיקר בשר, איברים וכמות מוגבלת של חומר צמחי.

בבחירת מזון מנצח לכלבכם, חשוב לקרוא את תוויות המוצרים, להבין את המרכיבים ולהתחשב במאפיינים הייחודיים של הכלב שלכם. ORIJEN נחשב בדרך כלל למותג איכותי, אך תזכרו שכל כלב הוא שונה, ומה שעובד טוב עבור אחד לא יכול לעבוד עבור אחר. שימו לב לתגובת הכלב שלכם למזון, כולל איכות הפרווה שלו, רמות האנרגיה והבריאות הכללית שלו, כדי לקבוע אם המזון הנבחר מתאים.

מזון הכלבים של ORIJEN מתאים בדרך כלל למגוון רחב של כלבים, אך ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מזון לכלבים המתאים לחיית המחמד שלכם:

מה יכול להשפיע על הבחירה שלכם?

גיל: ORIJEN אוכל עבור כלבים מציעה תכשירים ספציפיים לגורים, מבוגרים וכלבים בכירים. הקפידו לבחור פורמולה המתאימה לשלב חיי הכלב שלכם.

גודל גזע: פורמולות מסוימות מותאמות כדי לענות על הצרכים התזונתיים של גדלים שונים של גזעים, כגון גזעים קטנים, בינוניים או גדולים. בחר נוסחה המתאימה לגודל הכלב שלך.

רמת פעילות: כלבים עם רמות פעילות גבוהות יותר עשויים לדרוש יותר קלוריות וחלבונים, בעוד שכלבים פחות פעילים עשויים להזדקק לפחות קלוריות כדי למנוע עלייה במשקל.

צרכים תזונתיים ספציפיים: אם לכלב שלך יש צרכים תזונתיים ספציפיים, כגון אלרגיות למזון או רגישויות, התייעץ עם הווטרינר שלך לפני בחירת פורמולת מזון לכלבים.

מרכיבים: לפורמולות של ORIJEN יש בדרך כלל תכולת בשר גבוהה ופחמימות מוגבלות. חפש מרכיבים שניתן לזהות בקלות ומזינים, כגון בשר מלא, בשר איברים ומקורות חלבון איכותיים.

הימנע מתוספים מלאכותיים: בחר מזון לכלבים ללא צבעים, טעמים וחומרים משמרים מלאכותיים.

התייעצו עם הווטרינר שלכם: תמיד כדאי להתייעץ עם הווטרינר שלכם לפני ביצוע שינויים משמעותיים בתזונה של הכלב שלכם. הם יכולים לספק המלצות מותאמות אישית על סמך הצרכים האישיים של הכלב שלך ומצב בריאותו.

למידע נוסף היכנסו לכתובת: https://www.keflahayot.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תפילה לבריאות הנפש
בריאות הנפש היא דבר משמעותי אשר יש הסבורים, שהוא משפיע לא פחות ואפילו יותר מאשר בריאות גופנית, פיזית....
קרא עוד »
נוב 18, 2019
השכבות הבלתי נראות: חשיפת היתרונות הרב-גוניים של פיצויים יהודים-גרמנים
נושא הפיצויים מגרמניה ליהודים על זוועות השואה שאין שני להן נתפס לעתים קרובות דרך עדשה יחידה - החזר...
קרא עוד »
אוק 24, 2023
מדבקות הרזיה: איך הן עובדות?
לא מעט אנשים מחפשים דרך יעילה להוריד במשקל. ישנם אנשים שכבר ניסו שיטות שונות של דיאטה אך פשוט לא...
קרא עוד »
אוק 29, 2020