טיפול בדיכאון באופן טבעי

המצב הנוכחי של משבר הקורונה, מוביל רבים להרגשה של דיכאון. חוסר היעילות שאנו חשים והיותנו במצב של בידוד – מובילים לחרדות וסטרס וכמובן לדיכאון שגם ככה מעיק על רבים מאיתנו. אם אתם רוצים לטפל בדיכאון בצורה טבעית כמו כאן, ללא תרופות נוגדות דיכאון, כדאי לשים לב למידע הבא: 

מהו דיכאון? 

דיכאון הוא מצב קליני שגורר תחושות עצב, חוסר תקווה, ייאוש ותחושות רעות. כיום, יש סוגים שונים של דיכאון החל מדיכאון קליני עד מצבים כמו דיסתימיה שמלווה ברמה נמוכה יותר של ייאוש. לעיתים יש דיכאונות זמניים שמתחרשים בשל מזג האוויר הקר/ פרידה כואבת/ גיל מבוגר וכמובן דיכאון מלווה בתחושת ריקנות שקורית בשל בידוד בבית. 

אז כיצד מזהים דיכאון? ואיך פותרים את המצב?

מי שמרגיש כי הוא או מישהו מבני משפחתו סובל מדיכאון – הן בשל משבר הקורונה והן בשל מצב מתמשך – חשוב שיטפל בנושא על ידי אבחון מקצועי. אנשי מקצוע כמו פסיכולוגיים, פסיכיאטריים, מטפלי גוף נפש ואפילו נטורופתיים: יכולים לעזור לאבחן דיכאון ולאחר מכן להציע טיפול גוף נפש או טיפול דרך שיחות ללא שימוש בתרופות פסיכיאטריות. 

טיפול טבעי – כיצד מטפלים בעת דיכאון?

אם אתם תוהים לגבי אופן הטיפול, חשוב שתדעו כי אבחנה נכונה, שיחות מרגיעות עם איש מקצוע כמו הרבליסטית קלינית, שינוי תפריט אכילה יומי, טיפול בצמחי מרפא ואף טיפול בדיכאון און ליין  יכולים לעזור מאד למי שסובל מהמצב. חשוב לדעת שבימים שאנו נמצאים בבית ואין לנו מענה ראוי או יכולת לפעול ביעילות או לחזור לשגרה: הדיכאון יכול להתפתח ואף להפוך לקליני. לכן חשוב לדבר עם המומחים ולקבל טיפול טבעי לחרדה, לסטרס ודיכאון ולשאר מצבים נפשיים קשים. 

עצות נוספות מבית מרטה

מכנסיים לנשים עם סטייל

כל אישה רוצה להיות לבושה עם בגדי ספורט בסטייל. כמעט ואין מי שמוכנה לוותר על הסטייל ועל העיצוב המוקפד וההופעה המוקפדת שלה. אז כאן אנחנו

קרא עוד»

למה כואב לכם הגב התחתון?

אם ננסה לבדוק איזה כאב הוא הנפוץ ביותר, אנחנו נראה שיש רשימה ארוכה של תלונות שחוזרות על עצמן. אחד מאותם כאבים נפוצים הוא כמובן כאב

קרא עוד»