טיפול בדיכאון באופן טבעי

טיפול בדיכאון באופן טבעי

המצב הנוכחי של משבר הקורונה, מוביל רבים להרגשה של דיכאון. חוסר היעילות שאנו חשים והיותנו במצב של בידוד – מובילים לחרדות וסטרס וכמובן לדיכאון שגם ככה מעיק על רבים מאיתנו. אם אתם רוצים לטפל בדיכאון בצורה טבעית כמו כאן, ללא תרופות נוגדות דיכאון, כדאי לשים לב למידע הבא: 

מהו דיכאון? 

דיכאון הוא מצב קליני שגורר תחושות עצב, חוסר תקווה, ייאוש ותחושות רעות. כיום, יש סוגים שונים של דיכאון החל מדיכאון קליני עד מצבים כמו דיסתימיה שמלווה ברמה נמוכה יותר של ייאוש. לעיתים יש דיכאונות זמניים שמתחרשים בשל מזג האוויר הקר/ פרידה כואבת/ גיל מבוגר וכמובן דיכאון מלווה בתחושת ריקנות שקורית בשל בידוד בבית. 

אז כיצד מזהים דיכאון? ואיך פותרים את המצב?

מי שמרגיש כי הוא או מישהו מבני משפחתו סובל מדיכאון – הן בשל משבר הקורונה והן בשל מצב מתמשך – חשוב שיטפל בנושא על ידי אבחון מקצועי. אנשי מקצוע כמו פסיכולוגיים, פסיכיאטריים, מטפלי גוף נפש ואפילו נטורופתיים: יכולים לעזור לאבחן דיכאון ולאחר מכן להציע טיפול גוף נפש או טיפול דרך שיחות ללא שימוש בתרופות פסיכיאטריות. 

טיפול טבעי – כיצד מטפלים בעת דיכאון?

אם אתם תוהים לגבי אופן הטיפול, חשוב שתדעו כי אבחנה נכונה, שיחות מרגיעות עם איש מקצוע כמו הרבליסטית קלינית, שינוי תפריט אכילה יומי, טיפול בצמחי מרפא ואף טיפול בדיכאון און ליין  יכולים לעזור מאד למי שסובל מהמצב. חשוב לדעת שבימים שאנו נמצאים בבית ואין לנו מענה ראוי או יכולת לפעול ביעילות או לחזור לשגרה: הדיכאון יכול להתפתח ואף להפוך לקליני. לכן חשוב לדבר עם המומחים ולקבל טיפול טבעי לחרדה, לסטרס ודיכאון ולשאר מצבים נפשיים קשים. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הגב התחתון כואב: איך ניתן להקל ללא תרופות?
כאבי הגב התחתון עלולים להיגרם ממגוון סיבות: לחץ נפשי; ישיבה ממושכת; נשיאת משקל כבד; שינה על הבטן; עמידה...
קרא עוד »
פבר 23, 2020
כיצד ODT יכול לתרום לגיבוש הצוות?
כל מנהל צריך להבין כי זה לא משנה אם עובדים אצלו העובדים החכמים ביותר, המוכשרים ביותר, המבריקים ביותר,...
קרא עוד »
דצמ 17, 2018
והנה הם כאן: מארזי אנרגיה שווים
אין לכם זמן לדלג בין המחלקות השונות בחנות שלנו, להשוות בין מוצרים ולבחור את אלו שמתאימים לכם? אתם לא...
קרא עוד »
פבר 23, 2023