טיפול בדיכאון באופן טבעי

טיפול בדיכאון באופן טבעי

המצב הנוכחי של משבר הקורונה, מוביל רבים להרגשה של דיכאון. חוסר היעילות שאנו חשים והיותנו במצב של בידוד – מובילים לחרדות וסטרס וכמובן לדיכאון שגם ככה מעיק על רבים מאיתנו. אם אתם רוצים לטפל בדיכאון בצורה טבעית כמו כאן, ללא תרופות נוגדות דיכאון, כדאי לשים לב למידע הבא: 

מהו דיכאון? 

דיכאון הוא מצב קליני שגורר תחושות עצב, חוסר תקווה, ייאוש ותחושות רעות. כיום, יש סוגים שונים של דיכאון החל מדיכאון קליני עד מצבים כמו דיסתימיה שמלווה ברמה נמוכה יותר של ייאוש. לעיתים יש דיכאונות זמניים שמתחרשים בשל מזג האוויר הקר/ פרידה כואבת/ גיל מבוגר וכמובן דיכאון מלווה בתחושת ריקנות שקורית בשל בידוד בבית. 

אז כיצד מזהים דיכאון? ואיך פותרים את המצב?

מי שמרגיש כי הוא או מישהו מבני משפחתו סובל מדיכאון – הן בשל משבר הקורונה והן בשל מצב מתמשך – חשוב שיטפל בנושא על ידי אבחון מקצועי. אנשי מקצוע כמו פסיכולוגיים, פסיכיאטריים, מטפלי גוף נפש ואפילו נטורופתיים: יכולים לעזור לאבחן דיכאון ולאחר מכן להציע טיפול גוף נפש או טיפול דרך שיחות ללא שימוש בתרופות פסיכיאטריות. 

טיפול טבעי – כיצד מטפלים בעת דיכאון?

אם אתם תוהים לגבי אופן הטיפול, חשוב שתדעו כי אבחנה נכונה, שיחות מרגיעות עם איש מקצוע כמו הרבליסטית קלינית, שינוי תפריט אכילה יומי, טיפול בצמחי מרפא ואף טיפול בדיכאון און ליין  יכולים לעזור מאד למי שסובל מהמצב. חשוב לדעת שבימים שאנו נמצאים בבית ואין לנו מענה ראוי או יכולת לפעול ביעילות או לחזור לשגרה: הדיכאון יכול להתפתח ואף להפוך לקליני. לכן חשוב לדבר עם המומחים ולקבל טיפול טבעי לחרדה, לסטרס ודיכאון ולשאר מצבים נפשיים קשים. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דרושים לעבודה עם קשישים, עבודה עם סיפוק
מנסים לחפש עבודה שתעניק לכם סיפוק אמיתי ותגרום לכם להרגיש שאתם עושים משהו עם משמעות? עבודה עם קשישים...
קרא עוד »
מרץ 01, 2020
דיקור סיני ואיך הוא מסייע לבריאותכם
יותר ויותר מטופלים בוחרים לעבור טיפולים אצל מומחים בדיקור, על מנת שיוכלו להתמודד עם בעיות שונות, בין...
קרא עוד »
אוג 06, 2020
אימון כושר אישי – היבטים חשובים בעניין
רוצים להצטרף אל אימון כושר אישי ולדעת בבירור כי מדובר באימון שיעמוד בציפיות שלכם ויגרום לכם להרגיש...
קרא עוד »
מאי 31, 2021