הסרת שיער לצמיתות – יש דבר כזה?

שיער גוף הוא עניין תרבותי ובהרבה מקומות מקובל לא לשנות את סדרי הטבע, עם זאת במקומות רבים אחרים הגוף החלק נתפס כאידיאל יופי וניקיון ורבים מחפשים שיטות להסיר את השיער לצמיתות. האם יש באמת דבר כזה הסרת שיער לצמיתות? תוכלו לקרוא על כך בהרחבה דרך הקישור https://www.americanlaser.co.il/4404 אך כדאי גם לדעת כי הנושא שנוי במחלוקת ואפילו נידון בבתי המשפט. 

"כך ברא אותך הטבע",

שרידי האבולוציה הותירו את האדם עם שיער במקומות שונים בגוף. אצל חלק מהאוכלוסייה הוא בולט יותר ואנשים מחפשים פתרונות להיפטר ממנו לתמיד ולא להיות שבויים לעבודת הגילוח, המריטה או התלישה. השיטות המתקדמות מפרסמות את עצמן כמסירות שיער לצמיתות. 

לא כל בני האדם נולדו שווים

 

מומחים מתחום הסרת השיער מודים כי השיטות השונות להסרת השיער יעילות מאוד בהסרת שיער אך כנראה המילה לצמיתות אינה במקומה. ישנם גורמים רבים ושונים המשפיעים על הסרת השיער וצמיחתו בחזרה. השינויים נובעים בהבדלים שבין גברים לנשים, בשינויים ההורמונליים שעוברים על גוף האדם כמו התפתחות מינית, הריונות, תרופות שונים ותוספי מזון בעלי הורמונים. כמו כן יש הבדלים הנובעים מצבע עורם של המטופלים וצבע השערה. הטיפול יעיל יותר לבעלי עור בהיר בעלי שיעור כהה אבל אצל כל המטופלים יהיה שינוי בצמיחה ובדלילות השיער לאחר הטיפולים. 

 

הכותרות והמחלוקת 

פרסום השיטות כהסרת שיער לצמיתות הגיע לדיונים במנהל התרופות האמריקאי ובבתי משפט שקבעו כי אין אמת מוחלטת בפרסום זה. מכיוון שהתוצאה אצל כל אדם היא שונה וכל אחד מגיב אחרת לטיפולי הסרת השיער וההשפעות רבות של הסרת שיער לצמיתות. ייתכן כי אנשים שונים ידרשו למספר שונה של טיפולים ויתכן כי המרווחים בין הטיפולים יהיו שונים, אך במכון מקצועי כמו אמריקן לייזר מבצעים את המקסימום לצורך הסרת שיער לצמיתות.

עצות נוספות מבית מרטה

קוסמטיקאית לטיפולי פנים

קוסמטיקאית לטיפולי פנים

נשים וגברים שרוצים להחזיר לעור הפנים שלהם את המראה החיוני, הבריא והצעיר, יכולים לעשות את זה על ידי פניה אל קוסמטיקאית לטיפולי פנים. ישנו מנעד

קרא עוד»