מנסים להיגמל מסיגריות ולא מצליחים? הכירו את שיטת מיינדשיפט

העובדה שחלק מהאנשים מצליחים להפסיק לעשן היא הישג גדול. העובדה שהם יכולים להיגמל ולהתרחק מעישון לפרקי זמן ארוכים היא תוצאה של שילוב של כוח רצון, תמיכה מהמשפחה, החברים ומערכת הבריאות. כדי לעזור לך להפסיק לעשן, פיתחנו את שיטת מיינדשיפט שתעזור לך לעשות זאת. תוכנה זו לא רק תיתן לך את המוטיבציה להפסיק לעשן אלא גם תספק לך כלים ספציפיים להשגת המטרות שלך.

כיצד התמכרות לעישון משפיעה על המוח?

הצורך בהפסקת עישון עולה מדי שנה. אנשים רבים מנסים להיגמל בגלל הסיכונים הבריאותיים הקשורים לעישון. עישון הוא גורם סיכון ידוע למחלות רבות, כולל סרטן. הסיבה העיקרית היא שעישון פוגע במוח. ניתן לזהות נזק זה במוח באמצעות סריקות MRI וטכניקות הדמיה אחרות. השפעות העישון מורגשות גם בחלקים אחרים של הגוף כמו הלב, הריאות, הכבד והכליות.

הוכח שלמעשנים יש פחות חומר אפור במוח מאשר ללא מעשנים (אצל מעשנים זה אפילו נמוך יותר). החומר האפור אחראי על עיבוד המידע המגיע מהחושים שלנו ושליחתו לשאר חלקי המוח שלנו כדי שניתן יהיה לעבד אותם. כאשר מדובר במעשנים, תהליך זה אינו יעיל כמו כאשר אנשים שאינם מעשנים נוטים לעשן בתדירות גבוהה יותר או זמן רב יותר מאלה שאינם מעשנים כלל. זה אומר שעישון פוגע במוח שלך עד כדי כך שיש בו פחות חומר אפור מאדם שלא מעשן בכלל!

איך מתגברים על בעיית העישון?

באמצעות שיטת מיינדשיפט תוכלו לפתור את בעיית העישון שלכם. השיטה דוגלת בשימוש בקפסולה טכנולוגיה מתקדמת המשתמש בגלאי אלפא המשפיעים על פעילות המוח ומסייעים בחידוד החישוש והתובנות המחשבתיות שלנו. באמצעות דמיון מודרך בזמן הטיפול תוכלו להגיע לתובנות הנדרשות ולחוש חמלה, שקט נפשי ואהבה. תוכלו לעורר את המחשבות אודות ההתמכרות שלכם ולשלוט בדחפים.

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»