השתלת שיער

השתלת שיער

התקרחות היא תופעה אשר גם גברים וגם נשים סובלים ממנה. לא מעט גברים ונשים אשר סובלים מהתקרחות חשים שלא בנוח עם המראה החיצוני שלהם. השיער של כל אדם משפיע באופן מהותי על החזות החיצונית שלו ולכן, כאשר אדם מקריח בגיל צעיר או כאשר אדם מקריח בגיל בוגר יותר אפילו, הוא חש שהדבר פוגם באסתטיקה ובמראה החיצוני שלו. כיום, כל אדם אשר סובל מהתקרחות ושיער דליל יכול לבחור לבצע השתלת שיער, אשר תעניק לו מראה שיער מלא, איכותי ונאה.

השתלת שיער – למי זה כדאי

לא מעט אנשים תוהים האם כדאי להם לבצע השתלת שיער. ובכן, כאשר אדם רגיל לקרחת בשל העובדה שהוא מבצע אותה באופן עצמאי מדי פעם בפעם, השתלת שיער היא לא בהכרח הדבר האידאלי עבורו. אולם, אדם אשר רגיל למראה שיער מלא ופתאום מגלה שהוא מתחיל להקריח, בהחלט יכול לברר אודות השתלת שיער. השתלת שיער הוא תהליך הרלוונטי לאנשים אשר מקריחים או לאנשים בעלי שיער דליל. במהלך השתלת השיער, נשאבים זקיקי שיער מאזורים בהם השיער מלא ומושתלים מחדש באזורים בהם השיער דליל או מקריח. יש לבצע חתכים קטנים באזורים המיועדים להשתלה, על מנת שהשיער ייטמע בצורה הטובה ביותר באזור זה. כמובן שיש כמה שיטות לצורך ביצוע ההשתלה, חלקן ישנות יותר וחלקן חדישות יותר וכל אדם יכול לבחור בדיוק את השיטה הרלוונטית לו, לאחר שיברר אודות השיטות השונות.

השתלת שיער בארץ או בטורקיה

בעבר, השתלת שיער בארץ הייתה תהליך שכמעט היה בלתי אפשרי למצוא. מרבית הישראלים אשר היו מעוניינים לבצע השתלת שיער היו עושים זאת בטורקיה. כיום לעומת זאת, ניתן למצוא השתלת שיער בשיטות שונות במגוון קליניקות בארץ וגם טיפול השתלת שיער לנשים. יחד עם זאת, לא מעט ישראלים עדיין בוחרים לבצע השתלת שיער דווקא בטורקיה. מדוע? ראשית כל מפני שבטורקיה ניתן למצוא את הטובים ביותר בתחום השתלת שיער. שנית, מחיר השתלת שיער בטורקיה זול באופן משמעותי ממחיר ההליך בארץ. כמו כן, מעבר לביצוע ההשתלה בתורכיה, אנשים מנצלים כבר את העובדה שהם מגיעים לצורך ביצוע השתלה לנופש ובילוי בטורקיה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוגי טיפולים רגשיים
מציאות החיים של היום היא לחוצה, מלחיצה ולוחצת במיוחד. רבים הם האנשים, בני הנוער ואפילו הילדים הנקלעים...
קרא עוד »
דצמ 07, 2018
מפחיתים לחצים בעזרת מיינדפולנס
החיים בעידן שלנו הם חיים עמוסים בלחצים ובמתחים. העולם הופך להיות תחרותי יותר משנה לשנה, אם נוסיף לזה...
קרא עוד »
יונ 26, 2019
בגדי עבודה
בטיחות בעבודה נמדדת גם בסביבת העבודה המבוקרת על ידי מנהלים ועובדים, גם בציוד שחייב להיות בטיחותי וגם...
קרא עוד »
מאי 10, 2021