גבפדיה

כאבי הגב הם אחד הכאבים הנפוצים והשכיחים ביותר שחווים אנשים בכל רחבי העולם. זהו מצב כואב שיכול להיגרם מהרבה דברים כמו חוסר יציבה נכונה, יציבה לא טובה או אפילו פציעה בעמוד השדרה. קראו על כל הסיבות באתר גבפדיה.

הסיבות הנפוצות ביותר לכאבי גב כוללות כאבי גב תחתון, פריצת דיסק וסכיאטיקה (נקראת גם סיאטיקה). אמנם מדובר במצבים חמורים מאוד הדורשים תוכנית טיפול ארוכת טווח והליכים כירורגיים, אך החדשות הטובות הן שישנם טיפולים פשוטים רבים זמינים לטיפול בהם.

הצורה הפופולרית ביותר של כאבי גב היא סיאטיקה. סיאטיקה היא הגורם לכאב ברגליים וברגליים. זה יכול להיגרם ממספר סיבות שונות, אבל אחת מהן היא התכווצות שרירים ברגל שלך. רופא ישתמש בצילום רנטגן כדי לבדוק אם יש התכווצויות שרירים ולאחר מכן ירשום תרופה שתקל על התסמינים. עם זאת, לפעמים, גם לאחר נטילת התרופות הללו, אתה עדיין עלול להרגיש קצת כאב ברגל. הסיבה לכך היא שעשויות להיות סיבות בסיסיות אחרות לכאבי גב כמו כאבי גב תחתון, כאבי גב מקרינים לרגל או סיאטיקה.

גוף האדם נועד לנוע, כלומר המפרקים והשרירים בו מתגמשים כל הזמן. זה חלק טבעי מהחיים שלנו, אבל זה יכול להיות לא נוח כשאנחנו נמצאים על המחשב או עובדים בסביבה לחוצה. כאבי גב מתרחשים כאשר אנו לא מרגישים את הגוף שלנו כמו שצריך. . הכאב הנגרם מיציבה לא טובה נקרא כאבי גב. דרך טובה לשפר את היציבה שלך היא למצוא תנוחה שעובדת עם התנועות הרגילות שלך. ישיבה בכיסא זקוף או על שולחן תעזור לך לשמור על יציבה טובה, אבל אתה יכול גם לשכב במידת הצורך, או להשתמש בגלגלות קצף אם יש לך זמן. כשעומדים מכיסא,

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דיקור סיני לדיכאון – האם זה יכול לעזור לשפר את מצב הרוח שלך?
דיקור סיני הוא פרקטיקה עתיקה אשר שימשה במשך מאות שנים לטיפול במצבים רפואיים שונים. זוהי צורה של רפואה...
קרא עוד »
אפר 10, 2023
עדשות מגע – כל הסוגים ואיך מתאימים עדשות מגע
עדשות מגע מעניקות בראש ובראשונה פתרון אופטי לבעיית הראייה. אך מלבד זאת יש לעדשות עוד מגוון יתרונות...
קרא עוד »
ינו 14, 2019
מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?
מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים...
קרא עוד »
אפר 30, 2023