לוחות איזון

לוחות איזון

שמירה על איזון ושיווי משקל הוא דבר חשוב מאוד. יש לו תוצאה צפויה של חיזוק שרירי הליבה. אבל לא תמיד יש לנו את הפעילות המתאימה שאכן מאפשרת לנו להשיג את האיזון הזה. הווי אומר שיהיה עלינו למצוא את הדרך שלנו, זו שמתאימה לנו ולהרגלים שלנו, על מנת לקדם את שרירי הליבה ואת כל הנושא של שיווי משקל. המטרה שלנו היא להתגבר על חולשה בנושא זה, ולעזור לעצמנו להיות חזקים, מאומנים ויציבים יותר. אחד הכלים הרווחים עבור השגת מטרה זו מוכר בשם לוחות איזון.

> למדו מה זה לונג בורד

לוחות איזון, שימוש ותוצאות

לוחות איזון הם שם של פריט מיוחד שנועד לתרגל שיווי משקל. הלוח מיוצר ומתוכנן בצורה כזו אשר מאפשר לנו לבצע סוגים שונים של תרגילים אשר כולם מאתגרים את שרירי הליבה שלנו. שימוש נכון יכול להביא לנו תועלת מרובה ולקדם אותנו מאוד בנושא המדובר. כמובן שאנחנו חייבים להיות מודעים לכך שכל פעילות גופנית שאינה מונחית ולא מדויקת עלולה להזיק ולא ממש להביא את התועלת הרצויה. אבל אין סיבה להימנע בגין כך מפעילות. מה שצריך זה ללמוד את הכלי ולהכיר את לוחות האיזון. וכמובן – להתחיל לתרגל בהדרגה ועל פי ההנחיות.

להשתפר ולתרגל בתהליך

במידה וקבלנו לידינו את לוחות האיזון של T&Y חנות גלשנים, הדבר הנכון יהיה להתחיל לתרגל בהדרגה. התהליך יכלול היכרות עם הלוח, צפייה בסרטונים רלוונטיים, ולאחר מכן תרגול הדרגתי. במהלך התרגול נכיר את הלוח ואת עצמנו. נלמד מהן נקודות התורפה שלנו ובהדרגה נתרגל. אפשר לומר שמי שמקפיד על תרגול עקבי ורציף אכן מצליח לראות תוצאות נהדרות ושיפור ניכר בשיווי המשקל שלו. שרירי הליבה מתחזקים וגם ההרגשה הכללית משתפרת כתוצאה מכך. הביצועים על לוחות האיזון יוכלו להיות מתקדמים יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור נעלי כדורגל מקצועיות?
כדורגלן נמצא על הרגליים במרבית הזמן ולא סתם על הרגליים, אלא הוא רץ כמעט כל הזמן. על כן, הוא חייב לנעול...
קרא עוד »
פבר 15, 2022
עדשים – מזון מלא בריאות ואנרגיה
העדשים (Lens Culinaris) הן זרעי צמח ממשפחת הקטניות.  יש מספר סוגים של עדשים, בעלי גודל, צורה וצבע שונה....
קרא עוד »
ספט 22, 2019
ייעוץ רפואי גריאטרי
חלק מטיפול גריאטרי הוא תמיכה בקשישים ובני משפחותיהם, וכן המתמחות במשאבים וטיפולים הקשורים לגיל....
קרא עוד »
יונ 23, 2020