השתלת שיניים

השתלת שיניים

יום אחד במהלך רכיבה בטוחה על האופניים החשמליות שלכם, נתקלתם בחפץ דומם במרכז דרככם כתוצאה מהיסח דעת של כמה שניות. התוצאה של חוסר תשומת לב רגעית עלתה לכם באופניים שבורות, שריטה במרפק, מכה יבשה ברגל ושן חסרה בפה.

כמובן שבהתחשב בסיכון שיש ברכיבה על אופניים חשמליות, ניתן לומר כי "יצאתם בזול" – אך אין ספק כי השן השבורה בפיכם גורמת לכם תסכול גדול, במיוחד כי מדובר על שן קדמית שחסרה שפוגעת במראה הכללי של פניכם. תשמחו לדעת כי קיים פתרון איכותי, יעיל ומהיר לשן שבורה הנקרא השתלת שיניים.

מהם השתלות שיניים?

למרות השם המעט מלחיץ, השתלות שיניים מתרחשות כל העת ומבטיחות שיניים חזקות, בריאות ויפות. השתלת שיניים הינה פעולה רפואית המתבצעת על ידי ד"ר ג'רי כהן שהינו רופא שיניים מוסמך, המבצע השלמה של שן אחת או יותר שחסרה בפה באמצעות התקנה של שן מלאכותית הנראית ומתפקדת כשן טבעית.

פעולה זו נקראת השתלה, כיוון שרופא השיניים משתיל בלסת שתל דנטלי שתפקידו להחליף את העיגון של השן שנפגעה, וכך לספק תמיכה מיטבית לשן המלאכותית שתיושם על גבי השתל.

מהם היתרונות של השתלת שיניים?

טיפולי השתלת שיניים מעניקים מראה אחיד ויפה של כל חלל הפה, גם אם מדובר על יותר משן אחת שחסרה כתוצאה מחבלה או מחלה של השיניים / פה. כיוון שתהליך הטיפול כולל השתלה של שתל דנטלי, דבר זה מבטיח שן עמידה וחזקה יותר שלא תיפול במהלך פעולות שגרתיות עם הפה כמו דיבור, לעיסה, אכילה ושתייה וכו'.

נוסף לכך, מדובר על טיפולים יעילים ומהירים הניתנים לביצוע גם תוך יום אחד בלבד במקרה הצורך, ובהתאם למצב הבריאותי של פיו של המטופל. ניתן למצוא סוגים שונים של טיפולי השתלת שיניים, עליהם רופא השיניים ימליץ על פי ניסיונו המקצועי וציפיותיו של כל מטופל.  

למי מיועדים טיפולי השתלת שיניים?

טיפולים אלו מיועדים לכולם בכל גיל, ובהתאם למצב הפה הכללי של כל מטופל מבחינת חוזק מבנה הלסת, בריאות השיניים, החניכיים ועוד פרמטרים חשובים נוספים. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
באילו מקרים כדאי לשקול ניתוח הרמת עפעפיים
ניתוח הרמת עפעפיים מומלץ בעיקר במקרים שבהם מיקומם של העפעפיים משתנה עם השנים וכך הוא מפריע לשדה...
קרא עוד »
נוב 20, 2019
פילאטיס – המדריך למתחילים
פילאטיס היא צורת פעילות גופנית שקיימת כבר למעלה מ-100 שנה. התרגול מתמקד בנשימה, כוח שרירי ליבה וגמישות....
קרא עוד »
דצמ 18, 2022
דיקור סיני למיגרנה – האם זה עובד?
רבים שסובלים ממיגרנה, מתארים סוג של מפלצת שאורבת בחשכה אשר תוקפת בזמנים הגרועים ביותר. מיגרנה היא...
קרא עוד »
מרץ 13, 2022