מרפאת שיניים שמתעסקת בהלבנת שיניים

הלבנת שיניים

מחפשים מרפאת שיניים שמתעסקת בהלבנת שיניים? מומלץ לכם להכיר את מרפאת לובנדנט באתר www.lovendent.co.il. המרפאה מתעסקת בהלבנת שיניים בטכנולוגיה מיוחדת: שיטת ZOOM. מה אתם יודעים על שיטה זו להלבנת שיניים? במאמר זה, נספר לכם על השיטה, ועל ההכנות לטיפול הלבנת השיניים שעל המטופל יהיה לבצע.

ZOOM תוך שעה והשיניים לבנות!

אז מה מיוחד בשיטה זו? ראשית כל- זמן ההלבנה. משך זמן טיפול קצר ואיכותי. תוך שעה, המטופל יוצא מהמרפאה עם שיניים לבנות ומבריקות. תוך כמה ימים- הפה בוהק משיניים לבנות.

באיזה חומר משתמשים לצורך ההלבנה?

במרפאת לובנדנט, משתמשים בפורמולת ג'ל מיוחדת כדי להלבין את השיניים. הג'ל, אינו מתמוסס מייד לאחר הטיפול. במשך כמה ימים, נשאר חומר הג'ל על השן. החומר נספג בימים הבאים לתוך השן. וכך, השן ממשיכה להלבין גם לאחר הסיום של הטיפול במרפאה.

ההלבנה מתבצעת ללא קרני לייזר!

במרפאת לובנדנט, לא משתמשים בקרני לייזר כדי להלבין שיניים. גם לא בקרני לד. במהלך ההלבנה, משתמשים בקרני UV. מריחת ג'ל ההלבנה על השיניים נעשית ב3 פעמות. כל פעמת מריחה, נמשכת רבע שעה.

מה תפקיד הקרניים?

תפקיד קרני הUV, הם לחזק את פעולת הג'ל. כך, מסוגלות הקרניים לסייע לחומר הג'ל להפוך שיניים צהובות, לשיניים לבנות וחלקות. הקרניים, יפעלו לאורך כל זמן הטיפול. בגלל קרני המנורה המוקרנות בעת הטיפול, טיפול הלבנת השיניים בזום, אינו מיועד לנשים מניקות או נשים בהריון.

הכנה להלבנת השיניים

לפני טיפול הלבנת השיניים במרפאה- מומלץ לבצע כמה פעולות חשובות: צחצוח יסודי של השיניים. רופאי המרפאה, ימליצו למטופל על משחת שיניים ייחודית בה מומלץ להשתמש לפני הטיפול. משחה זו, מורידה את רגישות השיניים, ומכינה אותן לטיפול ההלבנה. מומלץ לבקר אצל שיננית שתנקה היטב וביסודיות את השיניים. מומלץ לבצע הסרת ציפוי אבנית מהשיניים.

האם כל מרפאה יכולה לבצע הלבנת שיניים בשיטת zoom?

לא כל מרפאה יכולה לבצע הלבנת שיניים בשיטת ZOOM? ישנן מרפאות שקיבלו זיכיון להלבנת שיניים בשיטת ZOOM. מרפאות אלו מקצועיות ומומלצת. מרפאות שאין להם זיכיון- לא מומלץ להלבין דרכם.

קראו גם: איך בוחרים רופא שיניים לילדים?

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעליים אורטופדיות
נעליים אורטופדיות מיוצרות באופן ייעודי לאנשים בעלי בעיות שונות ברגליהם, הן גברים והן נשים. המטרה היא...
קרא עוד »
יונ 03, 2020
ציפוי חרסינה לשיניים – מי צריך ואיך זה עובד?
לאורך השנים הפיתוחים הטכנולוגיים בתחומי הרפואה השונים חוללו ניסים בחייהם של אנשים רבים. אלה כמובן...
קרא עוד »
מרץ 21, 2021
איך פרחי באך יכולים לעזור לנו לעבור את החורף?
החורף מביא עמו גשמים של ברכה, אך רבים הם האנשים שמוצאים את עצמם מרותקים למיטה כתוצאה מגנרל חורף. אז...
קרא עוד »
דצמ 26, 2018