מרפאת שיניים שמתעסקת בהלבנת שיניים

הלבנת שיניים

מחפשים מרפאת שיניים שמתעסקת בהלבנת שיניים? מומלץ לכם להכיר את מרפאת לובנדנט באתר www.lovendent.co.il. המרפאה מתעסקת בהלבנת שיניים בטכנולוגיה מיוחדת: שיטת ZOOM. מה אתם יודעים על שיטה זו להלבנת שיניים? במאמר זה, נספר לכם על השיטה, ועל ההכנות לטיפול הלבנת השיניים שעל המטופל יהיה לבצע.

ZOOM תוך שעה והשיניים לבנות!

אז מה מיוחד בשיטה זו? ראשית כל- זמן ההלבנה. משך זמן טיפול קצר ואיכותי. תוך שעה, המטופל יוצא מהמרפאה עם שיניים לבנות ומבריקות. תוך כמה ימים- הפה בוהק משיניים לבנות.

באיזה חומר משתמשים לצורך ההלבנה?

במרפאת לובנדנט, משתמשים בפורמולת ג'ל מיוחדת כדי להלבין את השיניים. הג'ל, אינו מתמוסס מייד לאחר הטיפול. במשך כמה ימים, נשאר חומר הג'ל על השן. החומר נספג בימים הבאים לתוך השן. וכך, השן ממשיכה להלבין גם לאחר הסיום של הטיפול במרפאה.

ההלבנה מתבצעת ללא קרני לייזר!

במרפאת לובנדנט, לא משתמשים בקרני לייזר כדי להלבין שיניים. גם לא בקרני לד. במהלך ההלבנה, משתמשים בקרני UV. מריחת ג'ל ההלבנה על השיניים נעשית ב3 פעמות. כל פעמת מריחה, נמשכת רבע שעה.

מה תפקיד הקרניים?

תפקיד קרני הUV, הם לחזק את פעולת הג'ל. כך, מסוגלות הקרניים לסייע לחומר הג'ל להפוך שיניים צהובות, לשיניים לבנות וחלקות. הקרניים, יפעלו לאורך כל זמן הטיפול. בגלל קרני המנורה המוקרנות בעת הטיפול, טיפול הלבנת השיניים בזום, אינו מיועד לנשים מניקות או נשים בהריון.

הכנה להלבנת השיניים

לפני טיפול הלבנת השיניים במרפאה- מומלץ לבצע כמה פעולות חשובות: צחצוח יסודי של השיניים. רופאי המרפאה, ימליצו למטופל על משחת שיניים ייחודית בה מומלץ להשתמש לפני הטיפול. משחה זו, מורידה את רגישות השיניים, ומכינה אותן לטיפול ההלבנה. מומלץ לבקר אצל שיננית שתנקה היטב וביסודיות את השיניים. מומלץ לבצע הסרת ציפוי אבנית מהשיניים.

האם כל מרפאה יכולה לבצע הלבנת שיניים בשיטת zoom?

לא כל מרפאה יכולה לבצע הלבנת שיניים בשיטת ZOOM? ישנן מרפאות שקיבלו זיכיון להלבנת שיניים בשיטת ZOOM. מרפאות אלו מקצועיות ומומלצת. מרפאות שאין להם זיכיון- לא מומלץ להלבין דרכם.

קראו גם: איך בוחרים רופא שיניים לילדים?

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתחת לפלטת הטבע – פתיחת היופי של קוסמטיקה טבעית
במבוך של אפשרויות קוסמטיות, ניווט לעבר אלו שלא רק מייפות אלא גם מטפחות את העור והרוח יכול להיות מאמץ...
קרא עוד »
אוק 26, 2023
מצב הלגיליזציה של CBD בישראל ומשרד הבריאות
לאורך השנים האחרונות ניתן לראות שינויים והתעוררות מצד חברי כנסת כמו שרן השכל, אשר מנסים להוביל מהפך...
קרא עוד »
אוג 17, 2021
תיקן אמריקאי או תיקן גרמני? כל ההבדלים שיעזרו לכם לזהות מי זה מי
"תיקנים" מוכרים בישראל בשם ג'וקים, כלומר זוחלים מהירים שיודעים גם לעוף ומגיעים לבתי מגורים בחיפוש...
קרא עוד »
יול 01, 2021