אסתטיקה דנטלית

עד לפני כמה עשרות שנים, צורת השיניים היתה ענין אישי. כל אדם התגאה בערכת שיניים ישרה ויפה – פחות, או יותר, אבל כל אחד היה מסתפק במה שיש לו וגם הסביבה הגיבה בהתאם.

לעומת זאת, כיום, קיים סטנדרט אסתטי מקובל בעולם המערבי ולכן טיפולי אסתטיקה דנטלית הפכו כה נפוצים.

אז מהי בדיוק אסתטיקה דנטלית ואיך מגיעים אליה?

הלבנת שיניים

טיפול אסתטי חיוני לשיניים. בין אם אתם מופיעים בטלוויזיה, או מתחתנים בקרוב ובין אם אתם פשוט רוצים שיהיה לשיניים שלכם מראה בריא ויפה, אתם צריכים הלבנת שיניים.

כתמים על השיניים נוצרים בגלל עישון, בגלל קפה וגם בגלל אכילת מאכלים מלאי צבע, חבלות שונות ועוד.

ניתן להלבין שיניים באמצעות שימוש בחומרים מלבינים שונים, שמורידים מהשיניים כתמים שונים וגם מחזקים את השיניים.

כתרי זירקוניה

כתרים לשיניים מחומר עמיד, דמוי יהלום, המחזיק תכונות נוספות של יהלומים, ביניהם התאמה ביולוגית במילים אחרות – כתר זירקוניה לא מעורר אלרגיות ודלקות. הוא יפה, עמיד ונראה כמו שן טבעית ולכן הוא גם מבוקש מאוד.

ציפויי חרסינה

ציפוי שיניים משמש בעיקר להלבנת שיניים, כאשר לא ניתן להסיר את הכתמים באמצעות חומרים שונים, אבל זהו גם טיפול רואי לכל דבר, שמסוגל לתת מענה חלופי במקום עקירה, השתלה ואפילו טיפול שורש.

כתר דנטלי

כתר דנטלי משמש כיסוי חיצוני לשן פגועה. הטיפול יכול להתבצע מטעמים אסתטיים, אבל יש לו גם ערך בתור טיפול לשיקום הפה, כאשר הכתר מחליף שן פגועה, נכנס במקום שן חסרה והופך הלכה למעשה, לתחליף מתפקד ופעיל, במקום השן האבודה.

 

לסיכום, אסתטיקה דנטלית של מרפאת שיניים בקרית מלאכי היא שם כולל למגוון של טיפולי אסתטיקה – רפואיים – לשיפור מראה הפה וגם לשיקום הפה. צרו קשר למידע נוסף.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»