כירופרקטיקה פריצת דיסק

כירופרקטיקה היא אחד הטיפולים הנפוצים והמוכרים ביותר לפריצת דיסק.

מאמר זה עוסק בטכניקה שניתן להשתמש בה לטיפול בפריצת דיסק. הוא פותח על ידי ד"ר ארנולד ס. היימן, ד"ר, מהמרכז הלאומי לעמוד השדרה בניו יורק, שעבד עם ד"ר היימן לפיתוח שיטת טיפול זו. טכניקה זו פורסמה לראשונה ב-"New England Journal of Medicine" בשנת 1993 ומאז נעשה בה שימוש נרחב לטיפול בפריצת דיסק ברחבי צפון אמריקה ואירופה במשך שנים.

שיטת טיפול רפואית טבעית

כירופרקטיקה היא צורה פופולרית של רפואה. זה שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות. עם זאת, הטיפול לא תמיד מצליח ולעיתים אף מסוכן.

כירופרקטיקה היא מערכת טיפולים מורכבת מאוד המשתמשת במנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף לטיפול בחולים עם כאבי גב, כאבי צוואר, כאבי ראש ועוד. המטרה העיקרית של כירופרקטורים היא לשחזר את התפקוד של חלק או אזור פצועים בגוף על ידי התאמתו כך שלא יכאב יותר או יגרום לאי נוחות כלשהי.

כאבי גב, שרירים ועצמות

עם זאת, ישנם מקרים שבהם שיטה זו עלולה להיות מסוכנת או אפילו קטלנית עבור מטופלים עם בעיות גב מסוימות – טיפול כירופרקטי עלול להוביל לדחיסת חוט השדרה שעלולה לגרום לנזק חמור לחוט השדרה ולמוות. ניתן לטפל במצב זה באמצעות ניתוח עמוד השדרה אך הדבר מצריך ניתוח נרחב משני צידי עמוד השדרה ולעיתים דורש זמן החלמה של מספר חודשים מה שמותיר מעט זמן לפעילויות אחרות כמו עבודה או חיי חברה.

כירופרקטיקה היא אחת ההליכים הרפואיים הנפוצים ביותר. קיימות שיטות רבות ושונות לטיפול בפריצת דיסק וכאבי גב. כירופרקט יכול לעזור לך עם בעיה זו על ידי התאמת עמוד השדרה שלך ויעזור לך להתאושש ממנה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סיאליס ללא מרשם למכירה – איפה אנחנו יכולים למצוא אותו
הרבה גברים שנזקקים לאמצעי חיצוני בשביל להשיג זיקפה, משתמשים כידוע בויאגרה. זה הכדור המפורסם, הכדור...
קרא עוד »
אפר 26, 2020
השתלת שיניים איכותית
השיניים הקטנות והלבנות שלנו תורמות לחיוך מושלם, אך יש אנשים שאינם יכולים לחייך בעקבות אובדן שיניים....
קרא עוד »
מרץ 31, 2019
זיפות גג – צריך לדעת לעשות זאת
ביצוע של עבודת זיפות גג יכול להיות מאוד מקצועי וכזה אשר יעמוד במצב מעולה לאורך שנים רבות, דבר שיתקיים...
קרא עוד »
נוב 28, 2021