כך תדעו איזו סוליה מתאימה לילדיכם

נעליים מיוחדות לילדות

כשהורים הולכים עם הילדים שלהם לקנות נעליים, יש הרבה מאוד דברים שהם צריכים להתייחס אליהם, דברים שהם צריכים לבדוק על מנת לספק להם נעליים איכותיות, נוחות ובטוחות. אחרת הילד או הילדה, עלולים להתמודד עם כאבים ואי נוחות שעלולות להפריע להם בזמן ההליכה ולגרום לפגיעות ברגליים.

כיצד בוחרים נעליים לילדים?

אפשר למצוא הרבה מאוד סוגי נעליים שמתאימים לילדים וילדות, בין אם זה מבחינת סגנון, עיצוב, וכן על פי פרמטרים אחרים. מן הסתם, אפשר למצוא נעליים רגילות וכן נעליים מיוחדות לילדות וילדים, על פי הצרכים שלהם, בהתאם למבנה כף הרגל, בהתאם לגודל שלה וכן בהתאם לנקודות אחרות שיכולות להשפיע על הבחירה.

כאמור, כל דבר שבמבנה הנעל הוא משמעותי ועל כן צריך להתייחס אליו כשמעוניינים לרכוש נעל חדשה. למשל, חשוב להתייחס להיבט של סוליית הנעל באופן ספציפי. הרי כפי שאנחנו יודעים, זה החלק שמפריד בין כף הרגל לקרקע ומגן עליה בכל פעם שעושים צעד, בין אם זה בריצה ובין אם זה בהליכה.

למה צריך לשים לב כשבוחרים סוליה לנעל?

גובה

יש משמעות לגובה של הסוליה, זאת על מנת שהיא לא תשפשף ואז הם עלולים להרגיש כל מגע עם הקרקע, הם יחושו תחושת כאב לא נעימה בכל פעם שיעשו צעד נוסף.

ללא הגבהות

אומנם הסוליה צריכה להיות מעט עבה, מעט גבוהה, אך היא צריכה להיות שטוחה, ללא משקעים והגבהות, כך גם כף הרגל תהיה ישרה ושטוחה.

בולם זעזועים

חשוב שהסוליה תכיל בולם זעזועים בשביל למנוע כאבים מיותרים בכל מגע ומגע.

חספוס

הסוליה צריכה להיות מעט מחוספסת, זאת על מנת לאפשר לחיכוך שבין הנעל למשטח להיות הרבה יותר טוב, כך גם מונעים מהילד ליפול.

גמישות

סוליה של נעלי ילדים צריכה להיות גמישה, כך שיהיה ניתן לכופף אותה בצורה פשוטה ונוחה. זה יאפשר לילד לייצר תנועתיות וגמישות רבה יותר. צריך לזכור, שלהבדיל ממבוגרים, הילדים לא רגילים לנעול נעליים וללכת איתן, על כן הן צריכות להיות נוחות ומתאימות לכפות הרגליים שלהם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צעצועי התפתחות – באיזה גיל כדאי להתחיל
כשאנחנו אומרים ילדים, אנחנו בנשימה אחת יודעים שמדובר גם במשחקים. ילד אוהב לשחק, הוא צריך לשחק והוא גם...
קרא עוד »
נוב 04, 2021
הכל על מכשירי שמע דיגיטליים
המאמר באדיבות מדטכניקה אורתופון כולנו יודעים כי מי שנעזר במכשיר שמיעה הוא מן הסתם גם כבד שמיעה....
קרא עוד »
מאי 16, 2021
קרב מגע
קרב מגע היא שיטת לחימה ישראלית אשר מוכרת הן בארץ והן בעולם בזכות היכולות הייחודיות של כל מי שלומד...
קרא עוד »
נוב 16, 2020