חולמים להיות על המגרש? מה נדרש בשביל להיות שחקן כדורגל מצליח?

להיות שחקן כדורגל מצליח

האחד חולם להיות טייס, השני רואה את עצמו בחלל, יש את זה שרק רוצה לעשות כסף והרבה ממנו ויש גם לא מעט צעירים ובני נוער שחולמים להיות שחקני כדורגל מובילים. לצערם, למרות הנחישות, ההתמדה והרצון העז, יש לא מעט קשיים שעומדים בדרך, קשיים שמפריעים להם לממש את היכולות שלהם. אז בלי הכלים הנכונים ובלי הכוונה מקצועית, זה קשה, קשה עד בלתי אפשרי. השאלה היא – איך עושים את זה?

אמונה עצמית בלתי נגמרת

השחקן נתנאל דוידי ואחרים מספר על עצמו בתחילת הדרך. היה לי חלום. היו גם קשיים ולא מעט מהם, אבל תמיד, תמיד ידעתי בלב שזה שלי שאני מסוגל. ידעתי שאני אתגבר על הכל. האופי שלנו לא נבנה על מגרש הכדורגל, הוא נבנה בחיים עצמם. אל תוותרו על החלום שלכם ותזכרו שאתם צריכים לדעת איך להתמודד עם הקשיים שלכם בצורה הכי טובה. חשבו מה הייתם רוצים להשיג ואיך, אל תחשבו על מה יקרה אם לא תצליחו ועל הכשלונות.

תהיו ליד אנשים שתומכים בכם

בתקופה שבן אדם בונה את עצמו ויותר מזה, בונה את הקריירה שלו, הוא צריך תמיכה. אנשים שמקנאים, אנשים שמורידים, אנשים שלא מפרגנים לכם, תשתדלו לא להיות לידם. תהיו ליד אנשים שתומכים בכם ובחלום שלכם, כאלה שמאמינים בכם ורואים את ההצלחה מעבר לפינה.

תראו את זה קורה

לא משנה באיזה שלב אתם נמצאים בקריירה שלכם, תחשבו שאתם כבר שחקנים. תתנהגו ככה ותנסו להרגיש כאלה. כל הזמן תנסו ללמוד דברים חדשים על התחום, להעשיר את עצמכם ותתאמנו. לא סתם אומרים את המשפט ”הנבואה מגשימה את עצמה“. המשפט הזה הוא נכון. אם אנחנו מאמינים במשהו, אם אנחנו רואים אותו קורה, זה כבר ממש שם.

נהלו אורח חיים בריא

אין מה לומר, יש קשר הדוק בין הצלחה בתחום הספורט לבין ניהול אורח חיים. אם אתם עדיין חיים חיי הוללות, רוקדים ושותים עד השעות הקטנות של הלילה, אוכלים דברים שאינם מזינים את הגוף שלכם, זה מאוד יקשה לכם. מומלץ להקפיד על תכנית אימונית מסודרת, לשלב עם אימוני המגרש גם אימוני כוח, גמישות וסיבולת,  לאכול 3 ארוחות מזינות המבוססות על חלבון, פחמימה בריאה, שומנים מהצומח וירקות, לישון לפחות 7-8 שעות בלילה ולשתות הרבה מאוד מים.

טיפים חשובים בהיבט של כושר גופני

  • תתאמנו כל הזמן עם הכדור, כמה שיותר יותר טוב.
  • בכל אימון נסו לשלב דברים חדשים והתאמנו עליהם.
  • קחו חלק בכמה שיותר משחקים.
  • קחו דמות שתלווה אתכם בתהליך כמו מאמן מקצועי למשל.

 

לסיכום, אם זה החלום שלכם, אתם צריכים ויכולים להגשים אותו ובגדול. כל מה שאתם צריכים זה אמונה, הרבה אימונים, נחישות, התמדה ומוטיבציה אינסופית. בהצלחה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קוסמטיקאית
היום ניתן למצוא יותר ויותר נשים וגברים, אשר פונים לטיפול מקצועי אצל הקוסמטיקאית. חשוב להבין כי מדובר...
קרא עוד »
ספט 21, 2020
הכל על מכשירי שמע דיגיטליים
המאמר באדיבות מדטכניקה אורתופון כולנו יודעים כי מי שנעזר במכשיר שמיעה הוא מן הסתם גם כבד שמיעה....
קרא עוד »
מאי 16, 2021
עדשים – מזון מלא בריאות ואנרגיה
העדשים (Lens Culinaris) הן זרעי צמח ממשפחת הקטניות.  יש מספר סוגים של עדשים, בעלי גודל, צורה וצבע שונה....
קרא עוד »
ספט 22, 2019