איזה אמצעי מניעה לא הורמונלי מומלץ לשימוש?

אמצעי מניעה לא הורמונלי

אמצעי מניעה שמכילים הורמונים כגון: גלולות, התקן תוך רחמי, או מדבקות הורמונים שמדביקים על הגוף – נחשבים מצד אחד בטוחים לשימוש, אבל מצד שני עלולים לשבש את מערכות הגוף הנשי ולהוליד לא מעט תופעות לוואי. גלולות למניעת הריון מכילות הורמונים כמו פרוגסין או אסטרוגן שעלולים לגרום לתופעות לוואי כמו: כאבי ראש, שיעור יתר, בחילות, דיכאון,  ושאר תופעות לוואי כמו שינויים בצוואר הרחם ופגיעה בחיוניות הביציות. מלבד זאת, מי שסובלת ממיגרנות על בסיס קבוע: נמצאת בקבוצת סיכון ללקות בקרישי דם או בשבץ. לכן לא כל הנשים יכולות להשתמש בגלולות למניעת הריון או בהתקנים ומדבקות שמכילות הורמונים. 

אז מה עושים?

מי שרוצה להימנע מכניסה של חומרים שאינם מתאימים לגופה: תוכל לבחור בדפי VCF אמצעי מניעה לא הורמונליים שמכילים קוטל זרע בכמות מספקת כדי למנוע הריון. 

אבל רגע, מה זה אומר, דפי VCF? האם מדובר בדף גדול?

ממש לא. דפי VCF הם דפים קטנטנים ודקיקים אותם מחדירים לגוף באופן וגינאלי. הדפים מכילים קוטל זרע בכמות מספקת ומאפשרים קיום יחסי מין ללא אמצעי מניעה וללא הפרעה או תחושה לא נעימה של הורמונים שמשפיעים על הגוף ומעוררים תופעות לוואי ואף פוגעים בחשק המיני. באמצעות החדרה קלה של הדף אפשר להנות מ3 שעות הגנה ללא הכנסת גוף זר ליחסי המין או שימוש בגלולות שמכילות הורמונים. בשל הקלות והתחכום של הדפים – רבות נהנות מיחסי מין מוגנים לאורך זמן. 

מי שתרצה, תוכל לבחור ולהזמין חבילות דפי VCF מחנויות און ליין כמו האתר הזה שמציעות משלוח של הדפים עד הבית. בכך כל אחת יכולה להנות מחיי מין שלווים וללא סכנות. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גיינרים
הרבה פעמים אנשים שאינם באים מעולם הספורט או מעולם פיתוח הגוף והשרירים, נוטים לחשוב שכל ההתעסקות...
קרא עוד »
ספט 09, 2019
איפה תוכלי למצוא גוזיות מעוצבות?
שילוב המילים חזיה וגופיה הם אלו שהולידו את משמעות הגוזייה, כאור, גוזיה, חזיה שאין לה תפרים וכך למעשה...
קרא עוד »
מרץ 27, 2022
החתולה סובלת מצואה רכה? מה האוכל המומלץ?
החתול שלנו הוא חיית מחמד אינטליגנטית ומעניינת. החתול חברותי, אוהב לשחק, ונעים למגע וליטוף. כל מי שיש...
קרא עוד »
יול 10, 2019