מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות.

מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות, משענת לראש וגלגלים שעוזרים לנייד אותה ממקום למקום. הידיות והמשענת יכולות להיות נייחות או מתכווננת על מנת לספק נוחות במצבים שונים כמו בישיבה או בשכיבה.

מיטות טיפול משמשות בבתי חולים כדי לספק סביבה נוחה למטופלים העוברים טיפול. יש להם סוגים שונים של תכונות, כגון גובה מתכוונן, לוחות ראש ורגל מתכווננים ושטח אחסון. ישנם סוגים שונים של מיטות טיפולים הקיימים בשוק. הם משתנים בתכונות ובמחירים.

מיטות עיסוי

מלבד מיטות טיפולים קיימות גם בשוק מיטות עיסוי שמשמשות פיזוטרפיסטים, אנשי רפואה ומעסים. מיטת עיסוי שונה ממיטת טיפולים בכך שאין לה ידיות ומשענת אלא היא שטוחה ובדרך כלל היא מגיעה עם חור לראש שדרכה המטופל יכול לנשום כאשר הוא שוכב על הבטן.

מיטות עיסוי נפוצות בדרך כלל בקליניקות של מעסים, אנשי רפואה שמתעסקים ברפואה סינית כמו שיאצו או דיקור.

מיטות טיפולים למכוני יופי

מכוני יופי הם אחד העסקים הרווחיים ביותר בתעשיית היופי. הצרכים הבסיסיים לסלונים אלו הם מיטות טיפולים וכיסאות לשירותי שיער, שולחנות מניקור ותחנות פדיקור. על מנת להכיל את מספר הלקוחות ההולך וגובר, מכוני היופי זקוקים ליותר מיטות טיפולים לשירותיהם.

מיטת הטיפולים מורכבת ממגוון חלקים כולל המזרן, משענת הראש ומשענות היד. המזרן מורכב מקצף זיכרון או לטקס המעניק נוחות לשכיבה עבור הלקוחות במהלך הטיפולים. משענת הראש מבטיחה שהצוואר של הלקוח לא יתאמץ כאשר הוא שוכב עליו. ולבסוף, משענות ידיים מעניקות תמיכה ללקוחות שיושבים זקופים במהלך טיפולים כמו מניקור או פדיקור.

לסיכום, קיימות היום בשוק מבחר גדול של מיטות טיפולים, ישנן מיטות אשר מיועדות לבתי חולים, בתי אבות וקופות חולים, בעוד ישנן מיטות שמיועדות לסוגי עיסוי שנים וישנן מיטות שמיועדות למכוני יופי – כל אחת ואחת מן המיטות שונה ותוכננה כדי לתת את המענה המתאים ביותר לצרכי המטופל או הפציינט.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גומיות כושר
גומיות כושר הן אביזרים חשובים מאד בחדרי הכושר והשימוש בהם נמצא בעלייה משמעותית בכל השנים האחרונות,...
קרא עוד »
ספט 08, 2020
סיגריה אלקטרונית חד פעמית – למי זה יכול להתאים?
סיגריה אלקטרונית היא סיגריה אלקטרונית חד פעמית המכילה ניקוטין וחומרי טעם וריח. זה יכול לשמש כחלופה...
קרא עוד »
יול 19, 2022
למה לכדאי למתאמנים לצרוך קריאטין
קריאטין הוא תרכובת טבעית הממלאת תפקיד מכריע בייצור אנרגיה, במיוחד במהלך התפרצויות קצרות של פעילות...
קרא עוד »
אוג 30, 2023