טיפול בכאבים

לפי הרפואה הסינית, כאב הוא הדרך של הגוף לומר לנו שמשהו לא בסדר. כאשר יש קונפליקט בגוף, זה מעורר כאב.

הצעד הראשון לניהול כאב הוא להבין ולדעת איזה סוג של כאב אתה חווה. ישנם סוגים רבים של כאבים שניתן לטפל בהם על פי הרפואה הסינית.

רפואה סינית היא גישה הוליסטית לבריאות וריפוי. גישה זו נהוגה בסין כבר למעלה מ-4,000 שנה. הוא מבוסס על הרעיון שכל דבר ביקום מורכב מאנרגיה, שניתן לשלוט בה ולתמרן על ידי גורמים חיצוניים.

ברפואה הסינית, כאב הוא סימפטום לחוסר איזון בין יין ליאנג. כאשר אחת משתי האנרגיות הללו הופכת חזקה מדי, ייווצר כאב. דיקור וצמחי מרפא משמשים כדי לסייע באיזון האנרגיות הללו, כך שהגוף יוכל לרפא את עצמו באופן טבעי ללא שימוש בתרופות או ניתוחים.

טיפול בכאבים באמצעות כוסות רוח

כוסות רוח הן טיפול סיני עתיק יומין המשמשות בשאיבה כדי להפעיל לחץ על הגוף. הן משמשות לשיכוך כאבים וניתן לשים אותן על חלקים שונים בגוף, כולל הגב, הצוואר, הכתפיים, הידיים והרגליים.

טיפול בכוסות רוח הוא סוג של רפואה אלטרנטיבית או משלימה המשתמשת בשאיבה על העור כדי ליצור לחץ שלילי מתוך כוונה להשיג יתרונות בריאותיים מסוימים כגון שיכוך כאבים או הגברת זרימת הדם. כוסות רוח משמשת גם ברפואה סינית מסורתית (TCM) וכן באיורוודה.

טיפול בכאבים באמצעות דיקור סיני

דיקור סיני הוא טיפול לשיכוך כאבים העושה שימוש במחטים דקות מאוד כדי להמריץ את נקודות האנרגיה של הגוף. זוהי שיטה פופולרית לטיפול בכאב.

דיקור סיני הוא טיפול אלטרנטיבי פופולרי לשיכוך כאבים וטיפול, במיוחד עבור אנשים עם מצבים כרוניים או חריפים כגון כאבי ראש, מיגרנות, דלקת פרקים, פיברומיאלגיה ואחרים.

דיקור סיני נמצא בשימוש כבר שנים רבות, אך לאחרונה הוא הפך למיינסטרים יותר במדינות המערב. דיקור מטפלים נמצאים כיום לעתים קרובות בשיטות רפואיות ובבתי חולים.

לפרטים בקרו במרפאת הכאב של אביהו >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתח לקיר
רוצים להפיק מהחלל שיש לכם בבית הרבה יותר? ובכן, יש לנו כמה דרכים ורעיונות כדי שתוכלו להפוך את הבית...
קרא עוד »
נוב 22, 2021
אפוטרופוס על קשיש סיעודי
קשיש הוא בן אדם פגיע. לעתים קרובות הם נשארים לבד והמטפלים שלהם צריכים לטפל בהם. במקרים כאלה המטפל צריך...
קרא עוד »
נוב 27, 2022
5 סיבות למה החתול שלכם משלשל
אנשים לא מודעים לכך אך בני האדם מאוד דומים לחתולים, אולי לא ברמאה אך כן במבנה של הגוף. הדמיון בין בני...
קרא עוד »
דצמ 03, 2018