למינייט

מי לא היה רוצה ליהנות מחיוך של מיליון דולר? היום המודעות לשיניים יפות, אחידות ולבנות רק הולכת וגוברת, דבר שכמובן מגביר את הרצון של לא מעט אנשים לסדר את השיניים שלהם. מחקרים רבים מראים את ההשפעה החיובית של שיניים מושלמות ולבנות על בני זוג פוטנציאליים, ראיונות עבודה וכדומה. אנשים עם חיוך מושלם מצליחים לייצר רושם ראשוני חיובי יותר, הם נראים אמינים יותר וכמובן נחשבים למושכים יותר מבחינה גופנית. אך החדשות הטובות הן, שגם אם לא נולדתם עם שיניים מושלמות, תוכלו לסדר זאת באמצעות הליך פשוט יחסית. למינייט הינו ציפוי חרסינה דק במיוחד (פחות מ- 1 מ"מ) אשר מודבק על השיניים, ובכך מעניק להן מראה מושלם. המטרה של הציפוי היא לשפר את המראה האסתטי של השיניים בצורה מהירה ונטולת כאבים.

למי מתאים לעשות למינייט ומהם היתרונות?

ציפוי חרסינה לשיניים יכול להתאים לכל מי שסובל משיניים לא אסתטיות. התהליך אינו כואב ואינו מצריך יותר מידי התעסקות, מדובר על תהליך עדין של השחזת השיניים הטבעיות והדבקה של ציפוי החרסינה הדקיק. התוצאה האסתטית קופצת מיד לעין, היא מסתירה לחלוטין שיניים צהובות, עקומות, שחוקות או שבורות. כל פגם אסתטי אפשרי, ניתן להסתיר באמצעות ציפוי חרסינה מקצועי וברמה הגבוהה ביותר. ניתן לבחור את הגוון של ציפוי החרסינה, על מנת להתאים אותו לגוון הכללי של השיניים. המראה הסופי נראה טבעי לחלוטין, ואף אחד לא יוכל לעולם לנחש כי מדובר על ציפוי בלבד. ניתן להשיג את המהפך הדרמטי באמצעו שני מפגשים בלבד, כך שלאחר הפגישה השנייה תוכלו לצאת מהמרפאה עם חיוך זוהר שאף אחד לא יוכל לעמוד בפניו. מדובר על טכניקה פופולארית ובטוחה לחלוטין לשימוש, היא אינה כוללת תופעות לוואי, תחושת כאב או כל תופעה אחרת. זוהי הדרך האידיאלית לסגור רווחים בין השיניים, לשנות את הגודל של השיניים וכמובן ליהנות מצבע לבן ובוהק, בדיוק כמו אצל כוכבי הקולנוע ההוליוודיים.

לסיכום, למינייט נחשב לאחת הדרכים היעילות והמומלצות ביותר, על מנת ליהנות משיניים לבנות ומושלמות. בצורה כזו, ניתן להסתיר פגמים אסתטיים ללא צורך בטיפולי יישור שיניים מכאיבים.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»