קרב מגע

קרב מגע היא שיטת לחימה ישראלית אשר מוכרת הן בארץ והן בעולם בזכות היכולות הייחודיות של כל מי שלומד שיטה זו להגנה עצמית.

שיטת קרב מגע 

המטרה של קרב מגע (ראו בלינק https://www.team-pavel.com/post/krav-maga-in-kfar-sava) היא שהאדם יהיה תמיד קשוב לכל מה שקורה סביבו וכך יהיה ערוך תמיד לכל התרחשות שעלולה לפגוע בו על ידי אדם אחר, מכל סיבה שהיא.

שיטה זו מבוססת על תגובתיות מהירה של האדם המותקף אשר לא מאבד את העשתונות ופועל המהירות כדי לחסום את היכולות של התוקף. מי שערני לאורך כל הדרך, מסוגל לנטרל כל אדם שיגיע במטרה להרע לו.

החשיבה שהניעה את המצאת שיטה זו היא שאדם נורמטיבי שהולך במקומות כאלו ואחרים עלול להיות מטרה לאנשים שמעוניינים לשדוד אותו או לבצע מעשה טרור ולכן אם הוא שם לב לכל תנועה בסביבתו הוא הופך להיות קשוב לכל תרחיש, כדי שבמידת הצורך הוא יידע מה לעשות וכיצד לתקוף את היריב.

למידה של קרב מגע 

אפשר ללמוד את התורה של קרב המגע עם טים פבל מגיל צעיר מאד בקבוצות של ילדים באותה שכבת גיל אשר לומדים באמצעות מדריך מומחה שמכיר שיטה זו על כל רבדיה והוא מלמד את הילדים את כל הידע הקיים על פי השלבים. 

עם השנים הם עולים במורכבות של ההתנהלות בקרב המגע ומנהלים קרבות עם החברים לצורך אימון והכנה לכל סיטואציה. 

אימון של קרב מגע 

קרב מגע היא שיטה יוצאת דופן ולכן היא נלמדת בצבא כדי לסייע לחיילים להתמודד עם בעיות שונות הקשורות בטרור ובמצבים קשים אחרים. מעבר לחיילים מתאמנים בשיטה מוצלחת זו גם אנשי שירות הביטחון והם מנחילים את המידע גם לדרגים שמתחתיהם וגם לאנשי ביטחון בכל רחבי הגלובוס.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»