טיפול טבעי בהליקובקטר פילורי

הליקובטור פילורי הוא חיידק אשר מסב אי נעימות וכאבים רבים לאדם אשר סובל ממנו. מדובר על חיידק שמפריש אמוניה לקיבה ויוצר דלקתיות בה, אשר היא זו שיוצרת את הכאבים והתסמינים השונים אשר האדם סובל מהם. כיום, הטיפול הקונבנציונלי המוצע לאדם שמאובחן אצלו חיידק הליקובקטר פילורי הוא טיפול אנטיביוטי חזק שמטרתו היא למגר את החיידק. אולם, מדובר בטיפול אגרסיבי אשר בד בבד לחיסול חיידק ההלקיבוקטר הוא מחסל חיידקים ידידותיים ומחליש את הגוף ולכן, לא מעט אנשים שסובלים מהליקובקטר פילורי מעוניינים לטפל בו באופן טבעי.

תסמינים להקליקובקטר פילורי

התסמינים להליקובטר פילורי הם בין היתר: כאבים ברום הקיבה, תחושת מלאות באופן מהיר בעת אכילה, צרבות, אי נוחות בבטן, בחילות והקאות, גרעפסים וגיהוקים, דקירות באזור הקיבה ותסמינים נוספים אשר קשורים למערכת העיכול. מדובר על חיידק אשר יכול ליצור כיב מדמם בקיבה וכן, משפיע באופן מהותי על כמות הברזל בגוף ולכן, חשוב מאוד לאבחן את החיידק באופן מידי ולטפל במצב.  בעוד שהטיפול אשר מציעה הרפואה הקונבנציונלית כרוך במתן כמה סוגים של אנטיביוטיקה וכן תרופה אנטי חומצית על מנת להקל על הכאבים ואי הנוחות של האדם. מכיוון שלטיפול הקונבנציונלי יש לא מעט חסרונות, הרי שכיום ניתן למצוא טיפולים טבעיים להליקובקטר פילורי

טיפול טבעי להליקובטר פלורי

הרפואה האלטרנטיבית מציעה כיום מגוון טיפולים טבעיים לחיידק ההליקובקטר. בין הטיפולים הטבעיים שניתן למצוא כיום: טיפולים להפחתת מתח שכן ידוע שמתח מהווה את אחד הגורמים לחיידק, טיפולים באמצעות צמחי מרפא מיוחדים הרלוונטיים למיגור החיידק והעלמת הכאב ואי הנוחות, טיפולים באמצעות דיקור סיני, שיאצו ועוד. לטיפולים טבעיים יש מגוון יתרונות. ראשית כל, הטיפול הטבעי איננו פוגע בגוף ובחיידקים הידידותיים. שנית, בעוד שבטיפול אנטיביוטי החיידק יכול לשוב, הרי שלרוב בטיפול טבעי בהליקובקטר פילורי שהוא טיפול איכותי המותאם לחיידק זה, יש פחות סיכוי שהחיידק יחזור.

מכיוון שכיום ניתן למצוא מגוון טיפולים טבעיים להליקובקטר פולרי, חשוב מאוד לבחור מבין המגוון המוצע את הטיפול הטבעי האיכותי והמתאים ביותר עבור כל אדם, אשר הוכח באופן חד משמעי שהוא מסייע במקרה של חיידק מעין זה.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על: טיפול בסוכרת סוג 2

עצות נוספות מבית מרטה