סיגריה אלקטרונית חד פעמית – למי זה יכול להתאים?

סיגריה אלקטרונית היא סיגריה אלקטרונית חד פעמית המכילה ניקוטין וחומרי טעם וריח. זה יכול לשמש כחלופה לעישון סיגריות מסורתיות. הסיבה העיקרית לשימוש בסיגריות אלקטרוניות היא שהיא אינה מייצרת כימיקלים מזיקים, בניגוד לסיגריות מסורתיות. לסיגריה האלקטרונית החד פעמית יש סוללה שמספיקה לכ-5 דקות והנוזל האלקטרוני נטען למחסנית שמחזיקה כ-30 שניות לפני שצריך למלא אותה מחדש. 

המשמעות היא שהמשתמש יוכל להשתמש בו מספר פעמים מבלי למלא את המחסנית שוב ושוב. הסיגריה האלקטרונית החד פעמית זמינה בטעמים רבים. הסיגריות האלקטרוניות הללו מגיעות בגדלים שונים וניתן להשתמש בהן בכל קבוצת גיל, ואפילו אפשר למצוא נרגילות אלקטרוניות המחליפות את הנרגילות המסורתיות. המשמעות היא שאין הגבלה על כמות הניקוטין שאדם יכול להשתמש בה. 

מהם כמה יתרונות של סיגריות אלקטרוניות? 

הסיבה העיקרית לכך שאנשים משתמשים בסיגריות אלקטרוניות במקום סיגריות מסורתיות היא העובדה שהם הרבה יותר בטוחים. על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן, כמעט 4 מיליון אנשים מתו מעישון רק בשנת 2012. אחת הסיבות העיקריות לכך היא כי סיגריות מסורתיות מכילות יותר עשן מאשר סיגריות אלקטרוניות. כמות הכימיקלים הכלולה בסיגריות מסורתיות כל כך גבוהה עד שהיא יכולה אפילו להזיק לבריאות שלך אם תחשף אליה באופן קבוע. 

גם הניקוטין בסיגריות המסורתיות מזיק מאוד. רמת הניקוטין שנמצאת בסיגריות אלקטרוניות נמוכה בהרבה מזו הקיימת בטבק לסיגריות. המשמעות היא שהגוף לא סופג כל כך הרבה ניקוטין מהסיגריות הללו, מה שגורם להשפעה קצרה יותר על המוח שלך ולהפחתת הסיכוי להתמכר אליו. היתרונות הבריאותיים האחרים של סיגריות אלקטרוניות גם הרבה יותר טובות. אלה כוללים את העובדה שהן הרבה פחות מסוכנות מהסיגריות המסורתיות, מה שמפחית את הסיכוי לחלות בסרטן ריאות וחומרים אחרים הגורמים לסרטן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משלוח עוברים קפואים
עוברים קפואים הם צורה נפוצה של טיפולי פוריות המשמשים לסייע לנשים שאינן מסוגלות להרות. כיום יותר...
קרא עוד »
אוק 27, 2022
טיפול בכאבים
לפי הרפואה הסינית, כאב הוא הדרך של הגוף לומר לנו שמשהו לא בסדר. כאשר יש קונפליקט בגוף, זה מעורר...
קרא עוד »
ספט 30, 2022
תוספי תזונה שעדיף לא לשלב ביחד
ישנם מספר תוספים אשר יכולים להיות מסוכנים אם בוחרים לצרוך אותם ביחד עם תרופות שונות, כך שאם אתם רוצים...
קרא עוד »
אוק 31, 2018