הסיבות למה חשוב לגמול את ילדכם מהרטבת לילה- ד"ר טל שגיא ד"ר קובי שגיא

ד"ר טל שגיא ד"ר קובי שגיא

הורים רבים אשר הילד שלהם מרטיב בלילה תוהים כיצד עליהם להגיב. בעוד שבגיל צעיר מאוד הורים נוטים להעלים עין מבעיית ההרטבה מתוך ידיעה שגמילת לילה לעיתים מורכבת יותר מגמילת יום, הרי שככל שהילד מתבגר וממשיך להרטיב מדי לילה בלילה, ההורים מוצאים את עצמם חסרי אונים ובעיקר אינם יודעים כיצד להגיב לתופעה זו וכיצד להתמודד עימה. חשוב מאוד שכל הורה שילדו מרטיב יזכור שכעס על הילד או הבעת אכזבה ממצבו אינם יטיבו עם הילד ועלולים להיות הרסניים מאוד עבורו. על כן, רצוי לחפש את הפתרון הטוב ביותר, אך לגלות סבלנות והכלה כלפי הילד ובעיית ההרטבה שלו.

קראו עוד בנושא אצל דוקטור טל שגיא

מדוע חשוב לגמול ילד מהרטבת לילה?

חשוב מאוד שתזכרו כהורים שעל אף שאתם מתוסכלים מכך שהילד שלכם מפספס מדי לילה בלילה במיטתו, הרי שהילד שלכם מתוסכל לא פחות. חשוב מאוד לסייע לילד המרטיב בלילות מתוך ידיעה כי הילד איננו שמח ממצבו זה ובעיקר מתוסכל, חסר אונים ונבוך. לא פעם, הרטבת לילה תפגע בביטחון העצמי של הילד ובדימוי העצמי שלו ועל כן, חשוב מאוד לטפל בהרטבת הלילה בצורה הטובה ביותר, על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום כמו ד"ר קובי שגיא. אנשי מקצוע אשר יספקו מענה מהיר לבעיית ההרטבה של הילד שלכם, הם ללא ספק הכתובת הנכונה לפנות אליה כמה שיותר מהר, על מנת שהילד יוכל לחיות את חייו בצורה הטובה ביותר מבלי לחוש שלא בנוח.

כיצד תגמלו את הילד מהרטבת לילה בצורה הטובה ביותר?

אם אתם בטוחים שהסיבה להרטבה של הילד היא סיבה רפואית או רגשית, אתם בהחלט יכולים לבדוק זאת, אך חשוב מאוד שתדעו שמרבית הילדים אינם מרטיבים בלילה בשל הסיבות הללו. ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא מציעים כיום שיטה מהפכנית לצורך גמילת לילה בכל גיל. באמצעות מכשור איכותי ומותאם לילד, אשר מסייע בשליטה על רפלקסים, הילד יכול ללמוד מתי עליו לכווץ את שלפוחית השתן במהלך הלילה ומתי עליו לשחרר אותה. מלבד המכשור הרלוונטי בשיטה זו, השיטה מתבססת על הדרכת הורים ועל אימון גופני של הילד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יישור שיניים
חיוך יפה הוא משהו שכולם חולמים עליו. החיוך שלנו הוא חלק משמעותי מהרושם הראשוני שאנחנו יוצרים והוא...
קרא עוד »
ינו 12, 2020
שמפו מומלץ ללא מלחים
בחיפוש אחר שיער בריא יותר, אנשים רבים פונים למוצרי טיפוח חלופיים ללא כימיקלים קשים. חידוש כזה שצובר...
קרא עוד »
יול 08, 2023
אוטיזם – ניתן או לא ניתן לטפל בזה?
יש חוסר בהירות באשר לנושא הטיפול באוטיזם. מצד אחד הורים שמקבלים אבחנה מתמודדים מול הבשורה שזו תופעה...
קרא עוד »
אפר 26, 2020