פתרונות שתיית מים

משקור מים הוא בעצם קירור המים במכשיר המחובר לעמדת מזיגת מים – סוג של מיני בר מים – הייתרון הגדול של המשקורים הם שניתן לחבר אליהם עד 3 ברזים והם יודעים לקרר מים בכמוית גדולות מאוד ובמהירות. לכן משקורי מים מתאימים למקומות בהם צריכת המים גבוה מאוד כמו בתי ספר, מפעלים, חדרי אוכל וכו'. משקורים הם הפתרון החסכוני ביותר לשתיה גדולה של מים, הם יעילים, נוחים והתחזוקה שלהם נמוכה מאוד.

פתרונות שתיית מים

 

מים מינרלים, לפחות על הנייר, לפי טענות החברות שמספקות מים מינרלים, מים מינרלים הם הנקיים ביותר, מכיוון שהם מגיעים נקיים במקור הישר מהטבע. "מים מינרלים טבעיים". הם נוחים לנשיאה מכיוון שהם מגיעים בבקבוקים מוכנים וגם במכשירי המיני בר יש שירות עד הבית. המתנגדים יטענו שהפלסטיק ממנו עשויים הבקבוקים מפריש לתוך המים חומרים רעילים. קצת מבלבל..

 

אוסמוזה הפוכה נחשב לסנן מים שמנקה את המים בצורה הטובה יותר. ניתן להתקין אותו מתחת לכיור וליהנות משתיית מים, אבל לא רק, איכות המים חשובה בלי קשר לדרך בה אנו מכניסים המים לגוף – לכן מכיוון אוסמוזה הפוכה נותנת לנו פתרון זול (ניתן לבדוק אוסמוזה הפוכה – מחיר כאן) , בניגוד למים מינרלים, לשתיית מים נקיים גם כשאנו ממלאים קומקום לשתייה שתיה חמה, מכינים מרק בחורף, שוטפים את הפירות והירקות או כל שימוש אחר.

 

מיני בר מים נחשב לפתרון מים הנפוץ ביותר. הוא מספק מים זולים, התקנת המכשיר נוחה והמכשיר עצמו נוח, זמין ולפעמים גם משמש פריט עיצוב יפה. צריך רק לבדוק את סנן המים. רוב מסנני המים המותקנים במיני בר הם סנני מים שמעניקים ניקיון חלקי בלבד למים. יש לבדוק מה סנן המים במכשיר מנקה ולראות אם סנן המים מעניק את הפתרון האידיאלי לשתית מים נקיים.

עצות נוספות מבית מרטה

מכנסיים לנשים עם סטייל

כל אישה רוצה להיות לבושה עם בגדי ספורט בסטייל. כמעט ואין מי שמוכנה לוותר על הסטייל ועל העיצוב המוקפד וההופעה המוקפדת שלה. אז כאן אנחנו

קרא עוד»

למה כואב לכם הגב התחתון?

אם ננסה לבדוק איזה כאב הוא הנפוץ ביותר, אנחנו נראה שיש רשימה ארוכה של תלונות שחוזרות על עצמן. אחד מאותם כאבים נפוצים הוא כמובן כאב

קרא עוד»