פתרונות שתיית מים

משקור מים הוא בעצם קירור המים במכשיר המחובר לעמדת מזיגת מים – סוג של מיני בר מים – הייתרון הגדול של המשקורים הם שניתן לחבר אליהם עד 3 ברזים והם יודעים לקרר מים בכמוית גדולות מאוד ובמהירות. לכן משקורי מים מתאימים למקומות בהם צריכת המים גבוה מאוד כמו בתי ספר, מפעלים, חדרי אוכל וכו'. משקורים הם הפתרון החסכוני ביותר לשתיה גדולה של מים, הם יעילים, נוחים והתחזוקה שלהם נמוכה מאוד.

פתרונות שתיית מים

 

מים מינרלים, לפחות על הנייר, לפי טענות החברות שמספקות מים מינרלים, מים מינרלים הם הנקיים ביותר, מכיוון שהם מגיעים נקיים במקור הישר מהטבע. "מים מינרלים טבעיים". הם נוחים לנשיאה מכיוון שהם מגיעים בבקבוקים מוכנים וגם במכשירי המיני בר יש שירות עד הבית. המתנגדים יטענו שהפלסטיק ממנו עשויים הבקבוקים מפריש לתוך המים חומרים רעילים. קצת מבלבל..

 

אוסמוזה הפוכה נחשב לסנן מים שמנקה את המים בצורה הטובה יותר. ניתן להתקין אותו מתחת לכיור וליהנות משתיית מים, אבל לא רק, איכות המים חשובה בלי קשר לדרך בה אנו מכניסים המים לגוף – לכן מכיוון אוסמוזה הפוכה נותנת לנו פתרון זול (ניתן לבדוק אוסמוזה הפוכה – מחיר כאן) , בניגוד למים מינרלים, לשתיית מים נקיים גם כשאנו ממלאים קומקום לשתייה שתיה חמה, מכינים מרק בחורף, שוטפים את הפירות והירקות או כל שימוש אחר.

 

מיני בר מים נחשב לפתרון מים הנפוץ ביותר. הוא מספק מים זולים, התקנת המכשיר נוחה והמכשיר עצמו נוח, זמין ולפעמים גם משמש פריט עיצוב יפה. צריך רק לבדוק את סנן המים. רוב מסנני המים המותקנים במיני בר הם סנני מים שמעניקים ניקיון חלקי בלבד למים. יש לבדוק מה סנן המים במכשיר מנקה ולראות אם סנן המים מעניק את הפתרון האידיאלי לשתית מים נקיים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתאמנים עם מטרה? מדוע כדאי לצרוך תוספי תזונה לספורטאים
עם ההתקדמות המחקרים והמודעות בשנים האחרונות בנושא של תוספי תזונה וספורט, אנו עדים לצמיחה מטאורית גם...
קרא עוד »
דצמ 20, 2018
מאזינים אונליין: פודקאסטים מומלצים בתחום הבריאות
לא מעט אנשים מתעניינים בתחום הבריאות, בין אם זה בשביל לדעת על המחקרים האחרונים בנושאים שונים, איך...
קרא עוד »
אוג 23, 2020
טעויות שאנשים עושים בעת בחירת מכון הסרת קעקועים ואיך לבחור נכון
יותר ויותר אנשים רוצים לחדש את עצמם ולהתחדש באמצעות יצירת קעקוע אבל עושים את רוב הטעויות שאחר כך...
קרא עוד »
מאי 26, 2020