פתרונות שתיית מים

משקור מים הוא בעצם קירור המים במכשיר המחובר לעמדת מזיגת מים – סוג של מיני בר מים – הייתרון הגדול של המשקורים הם שניתן לחבר אליהם עד 3 ברזים והם יודעים לקרר מים בכמוית גדולות מאוד ובמהירות. לכן משקורי מים מתאימים למקומות בהם צריכת המים גבוה מאוד כמו בתי ספר, מפעלים, חדרי אוכל וכו'. משקורים הם הפתרון החסכוני ביותר לשתיה גדולה של מים, הם יעילים, נוחים והתחזוקה שלהם נמוכה מאוד.

פתרונות שתיית מים

 

מים מינרלים, לפחות על הנייר, לפי טענות החברות שמספקות מים מינרלים, מים מינרלים הם הנקיים ביותר, מכיוון שהם מגיעים נקיים במקור הישר מהטבע. "מים מינרלים טבעיים". הם נוחים לנשיאה מכיוון שהם מגיעים בבקבוקים מוכנים וגם במכשירי המיני בר יש שירות עד הבית. המתנגדים יטענו שהפלסטיק ממנו עשויים הבקבוקים מפריש לתוך המים חומרים רעילים. קצת מבלבל..

 

אוסמוזה הפוכה נחשב לסנן מים שמנקה את המים בצורה הטובה יותר. ניתן להתקין אותו מתחת לכיור וליהנות משתיית מים, אבל לא רק, איכות המים חשובה בלי קשר לדרך בה אנו מכניסים המים לגוף – לכן מכיוון אוסמוזה הפוכה נותנת לנו פתרון זול (ניתן לבדוק אוסמוזה הפוכה – מחיר כאן) , בניגוד למים מינרלים, לשתיית מים נקיים גם כשאנו ממלאים קומקום לשתייה שתיה חמה, מכינים מרק בחורף, שוטפים את הפירות והירקות או כל שימוש אחר.

 

מיני בר מים נחשב לפתרון מים הנפוץ ביותר. הוא מספק מים זולים, התקנת המכשיר נוחה והמכשיר עצמו נוח, זמין ולפעמים גם משמש פריט עיצוב יפה. צריך רק לבדוק את סנן המים. רוב מסנני המים המותקנים במיני בר הם סנני מים שמעניקים ניקיון חלקי בלבד למים. יש לבדוק מה סנן המים במכשיר מנקה ולראות אם סנן המים מעניק את הפתרון האידיאלי לשתית מים נקיים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכשירי כושר ביתיים – למה לשלם לחדר כושר?- טכנאי הליכונים ומכשירי כושר
במהלך כל החיים חשוב מאוד לבצע פעילות גופנית על מנת לשמור על גוף בריא בעל סיבולת לב ריאה. חשוב שתדעו...
קרא עוד »
יונ 09, 2019
כל הסיבות לקנות מושב עיסוי
עוד פעם ישבתם שעות ונתפס לכם הגב או שעמדתם שעות על הרגליים ויש לכם עכשיו עומס או שאתם בכלל בתקופה...
קרא עוד »
אפר 29, 2021
ד"ר קנטרובסקי – כירורג ומנתח כלי דם
אנשים רבים סובלים מבעיות בזרימת הדם כאשר במקרים רבים הבעיה רחוקה מלהיות רק בעיה אסטטית. לעיתים תהיה...
קרא עוד »
פבר 09, 2019