ספירולינה – כל מה שצריך לדעת

כמעט בכול דור עסקו בני אדם במהלך חייהם בדרך להטיב עם איכות החיים, בעוד שחיזוק מערכות הגוף, הגנה על המערכת החיסונית וחתירה לגוף בריא חטוב ורזה במידה – הם חלק מאורחות חייו של האדם הממוצע. בשל כך כיום – בתחילת שנת 2020 – אנו מוצאים יותר ויותר תגליות שמספקות תוספי תזונה, ויטמינים, ומרכיבים שמייצרים בריאות, יופי ורעננות בגוף. 

אחד מהתוספים שרבים בוחרים כדי לשפר את איכות חייהם היא אצת ספירולינה. אצה שהתגלתה לבני האדם בתחילת שנות ה2000 ונמצאה עשירה בחלבונים ובחומצות אמינו, אצה שיש בה ויטמינים ומינרליים בכמות גדולה וכזאת שמהווה מקור תזונה מעולה עבור בני אדם ובעלי חיים, קראו בהרחבה.

מהו מקורה של אצת ספירולינה? 

אצה זאת התגלתה על ידי בני אדם כשהיא גדלה במים מתוקים ובמים מלוחים. האצה המיקרוסקופית צורתה ספירלית: לכן בחרו להעניק לה את השם 'ספירולינה'. את האצה ניתן למצוא בימים ואגמים שנמצאים במרכז אמריקה ואסיה. תוספי התזונה שבאצה הגיעו חיש קל לפארמים של ישראל וכיום אפשר להזמין אותה דרך האינטרנט מכול מקום, בקלות. 

למה כדאי לצרוך ספירולינה? 

צריכת האצה המעולה הזה מאפשרת תוסף תזונה מלא במרכיבים חיוניים לגוף האדם שיש בו מרכיבים טבעיים בלבד. כשאתם קונים ספירולינה: וודאו כי הם אכן מיוצרת ללא מרכיבים שאינם טבעיים וכי ישנה פורמולה ייחודית שמבוססת על מקורות שונים ומחקרים אשר מספקים את האצה בדרך הטבעית ביותר, ללא חומרים משמרים או שאינם מן הטבע. 

צריכת ספירולינה מעולה עבור דיאטה משום שהיא מקנה תחושת שובע ומאפשרת מזון על שמכיל חומצה לינואלית, אסאי, גואר גאם וכמובן את אותם מינרלים חלבונים ושאר ערכים תזונתיים שנחשבים מעולים לגוף האדם. 

לסיכום, אצת ספירולינה יכולה להיות חלק בלתי נפרד מהתפריט היומי שלכם והיא מועילה לחיזוק הגוף, לחידוש מרקם העור, כמו גם להרזיה ולשאר צרכים של גוף האדם. בחירת תוסף תזונה טבעי תקנה לכם מקסימום הזנה ובריאות ותהיה מעולה עבורכם, עבור הילדים שלכם ואפילו לחיזוק והארכת חייהן של חיות המחמד.

עצות נוספות מבית מרטה

5 בתי האבות הטובים ביותר בארץ

5 בתי האבות הטובים ביותר בארץ

לא מעט אנשים מבוגרים, בין אם מדובר בזוגות, אלמנים, אלמנות, או אחרים אנשים מבוגרים בסטטוסים שונים שחיים בגפם, מעדיפים לעבור בשלב מסוים מהבית בו הם

קרא עוד»
טיפול בדיכאון באופן טבעי

טיפול בדיכאון באופן טבעי

המצב הנוכחי של משבר הקורונה, מוביל רבים להרגשה של דיכאון. חוסר היעילות שאנו חשים והיותנו במצב של בידוד – מובילים לחרדות וסטרס וכמובן לדיכאון שגם

קרא עוד»