התו הסגול – מה זה אומר?

מטרתו של התו הגדול להתוות מדיניות ברורה בהתמודדות בעלי עסקים עם הקורונה כדי למנוע הדבקה ולצמצם את הסיכונים שעלולים להיות נלווים להגעת לקוחות אל בית העסק. משרד הבריאות קובע בצורה ברורה את הנהלים אשר תקפים לגבי עסקים בכל ענף, כמו מסחר ושירותים, בילוי ופנאי, תעשייה ומשרדים ואף חינוך והשכלה.

המדיניות שמתווה משרד הבריאות במסגרת התו הסגול נועדה ליצור סדר בכל הכאוס ולעזור לבעלי העסקים להבין בדיוק מה הם צריכים לעשות. כך שאם יש לכם עסק ואתם רוצים לוודא שאתם מקפידים על ההנחיות, ניתן להיכנס לאתר משרד הבריאות כדי לקרוא על כל הפרטים הרלוונטיים בנושא.

> בדקו קייטרינג חלבי לבת מצווה בקאנאפס

תקפידו על כל ההנחיות

בעלי עסקים שלא מקפידים על ההנחיות ונתפסים נאלצים להתמודד עם קנס של אלפי שקלים, ובמקרים של חזרה על העבירה, אף סגירה של בית העסק. כך שאם אתם לא רוצים לסכן את הפעילות העסקית השוטפת שלכם, יהיה כדאי לכם לקחת זאת לתשומת ליבכם ולהקפיד על פעילות לפי החוק.

תעשו לעצמכם סדר על ידי כך שתקראו את כל המידע הרלוונטי באתר משרד הבריאות לגבי התו הסגול. כך תוכלו לוודא שאתם עושים בדיוק מה שצריך ומונעים התמודדות עם סימני שאלה ודברים שפשוט לא ברורים לכם. אין ספק שזה יהיה חשוב למדי שתקפידו על כל ההנחיות הללו.

מחזקים את המשק ומונעים תחלואה

הקפדה על אותן הנחיות שמתווה משרד הבריאות יוכלו לעזור לכולנו להחזיר את המשק למצב שגרתי ולמנוע מצב שבו ישנה עלייה חדה בתחלואה. כך שאם אתם רוצים לחזור למצב שבו המשק שלנו פועל בצורה תקינה ושוטפת, אין ספק שלכל אחד מאתנו יש חלק בזה, ועלינו להכיר באחריות שמוטלת עלינו בתקופה הזו.

מגשי אירוח של קאנאפס גם בימי קורונה לאירועים קטנים

עצות נוספות מבית מרטה

ויאגרה ללא מרשם

ויאגרה ללא מרשם

מי שמעוניין לרכוש ויאגרה, יכול לרכוש זאת באתר האינטרנט ללא צורך במרשם של רופא. ויאגרה גנרית  המוצר הוא מוצר גנרי כלומר מוצר זהה בהרכבו לכדורים

קרא עוד»
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה לאחד הנושאים החמים ביותר בשנים האחרונות, היות ומדובר על דרך נפלאה להחזיר לעצמכם את השיער האבוד. לא מעט אנשים סובלים מהתקרחות

קרא עוד»
כמה עולה הסרת קעקועים?

כמה עולה הסרת קעקועים?

מחיר הליך הסרת קעקועים בלייזר מתחיל בדרך כלל ב – 200-300 שקלים. המחיר יכול לעלות בהתאם למידת הקעקועים והכמות. כך שעל מנת לדעת באופן מדויק

קרא עוד»