התו הסגול – מה זה אומר?

מטרתו של התו הגדול להתוות מדיניות ברורה בהתמודדות בעלי עסקים עם הקורונה כדי למנוע הדבקה ולצמצם את הסיכונים שעלולים להיות נלווים להגעת לקוחות אל בית העסק. משרד הבריאות קובע בצורה ברורה את הנהלים אשר תקפים לגבי עסקים בכל ענף, כמו מסחר ושירותים, בילוי ופנאי, תעשייה ומשרדים ואף חינוך והשכלה.

המדיניות שמתווה משרד הבריאות במסגרת התו הסגול נועדה ליצור סדר בכל הכאוס ולעזור לבעלי העסקים להבין בדיוק מה הם צריכים לעשות. כך שאם יש לכם עסק ואתם רוצים לוודא שאתם מקפידים על ההנחיות, ניתן להיכנס לאתר משרד הבריאות כדי לקרוא על כל הפרטים הרלוונטיים בנושא.

> בדקו קייטרינג חלבי לבת מצווה בקאנאפס

תקפידו על כל ההנחיות

בעלי עסקים שלא מקפידים על ההנחיות ונתפסים נאלצים להתמודד עם קנס של אלפי שקלים, ובמקרים של חזרה על העבירה, אף סגירה של בית העסק. כך שאם אתם לא רוצים לסכן את הפעילות העסקית השוטפת שלכם, יהיה כדאי לכם לקחת זאת לתשומת ליבכם ולהקפיד על פעילות לפי החוק.

תעשו לעצמכם סדר על ידי כך שתקראו את כל המידע הרלוונטי באתר משרד הבריאות לגבי התו הסגול. כך תוכלו לוודא שאתם עושים בדיוק מה שצריך ומונעים התמודדות עם סימני שאלה ודברים שפשוט לא ברורים לכם. אין ספק שזה יהיה חשוב למדי שתקפידו על כל ההנחיות הללו.

מחזקים את המשק ומונעים תחלואה

הקפדה על אותן הנחיות שמתווה משרד הבריאות יוכלו לעזור לכולנו להחזיר את המשק למצב שגרתי ולמנוע מצב שבו ישנה עלייה חדה בתחלואה. כך שאם אתם רוצים לחזור למצב שבו המשק שלנו פועל בצורה תקינה ושוטפת, אין ספק שלכל אחד מאתנו יש חלק בזה, ועלינו להכיר באחריות שמוטלת עלינו בתקופה הזו.

מגשי אירוח של קאנאפס גם בימי קורונה לאירועים קטנים

עצות נוספות מבית מרטה

כדורי הרזיה

כל האמת על כדורי הרזיה

העולם שלנו מקדש את היופי ואת הגוף הרזה. אנשים נמדדים במידה רבה לפי המראה החיצוני ואין הרבה מקום לטעות בכל מה שקשור לרושם הראשוני. זו

קרא עוד»
prp בישראל

prp בישראל

אתם שייכים לאותם האנשים שסובלים מכאבים שונים בברכיים? יצא לכם לנסות בעבר טיפולים שונים ובכל פעם מחדש יצאתם מאוכזבים? אם כך, ברור לנו מדוע אתם

קרא עוד»
איך לבחור נעלי ריצה מקצועיות?

איך לבחור נעלי ריצה מקצועיות?

רוצים להיכנס לכושר ולהתחיל לעשות ריצות? תצטרכו להתחיל עם בחירה של נעלי ריצה מקצועיות מאתר יורוספורט שיאפשרו לכם להתמיד בפעילות הגופנית מבלי להיפצע בטווח הארוך.

קרא עוד»