פילאטיס – המדריך למתחילים

פילאטיס היא צורת פעילות גופנית שקיימת כבר למעלה מ-100 שנה. התרגול מתמקד בנשימה, כוח שרירי ליבה וגמישות. היתרונות של פילאטיס הם רבים והוא יכול לעזור לך לשפר את הבריאות שלך כמו גם להפחית כאבים בגב, בצוואר ובמפרקים.

פילאטיס הוא תרגיל שעוזר לך לבנות כוח בשרירי הליבה שלך תוך כדי תיקון כל חוסר איזון בגופך. זוהי גם דרך מצוינת להתגמש יותר עם טכניקות נשימה טובות יותר.

פילאטיס יכול להיעשות על ידי כל אחד בכל גיל ועם מינימום ציוד נדרש. 

פילאטיס מתאמן לרוב בסביבת סטודיו או בבית עם מזרן וכמה אביזרים פשוטים.

 

מי פיתח את השיטה? 

פילאטיס היא תוכנית כושר שקיימת כבר למעלה מ-100 שנה. הוא פותח על ידי ג'וזף פילאטיס כדי לסייע בשיקום וחיזוק הגוף.

מה מתרגלים?

פילאטיס היא מערכת התעמלות הכוללת נשימה מבוקרת, מתיחות וחיזוק השרירים והמפרקים. הוא מתמקד ביישור נכון של עמוד השדרה, האגן והגפיים על מנת להגביר את הכוח והגמישות.

פילאטיס היא דרך מצוינת להיכנס לכושר, לשפר את היציבה ולהפחית את כאבי הגב. זוהי גם דרך מצוינת להפיג מתחים, לשרוף קלוריות ולהשיג גמישות. תרגול זה יכול להיעשות על ידי כל אחד ללא קשר לגילו או לרמת הכושר שלו.

חשוב לדעת שפילאטיס הוכח כבעל השפעות חיוביות על הבריאות הנפשית כמו גם על הבריאות הגופנית. זה עוזר עם דיכאון, חרדה והפגת מתחים.

מדריכי פילאטיס מומחים באמנות התנועה והנשימה. הם עובדים עם לקוחות כדי לעזור להם לבנות כוח וגמישות בגופם.

פילאטיס הוא סוג של פעילות גופנית שקיימת כבר שנים רבות. הוא משמש כצורה של פיזיותרפיה, שיקום ומניעה. זה עוזר לגמישות, שליטה בשרירים וכוח.

מדריכי פילאטיס עוזרים לאנשים שחדשים בסוג זה של תרגילים ללמוד על סוגי התנועות השונות וכיצד לבצע אותן בצורה נכונה. הם גם עוזרים לאלה מנוסים יותר לשפר את הטכניקה שלהם או לחלוק את הידע שלהם עם אחרים בקהילה. לכן כדאי למצוא סטודיו טוב לפילאטיס ולהתחיל לתרגל כבר עכשיו. למידע אודות פילאטיס למתחילים

 

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»