באיזה תדירות ניתן לעשות מסכת פילינג?

מסכת פילינג

טיפוח עור הפנים הוא פעולה של שגרה שכל אחת חייבת לזכור אותה. כי כאשר מטפחים את העור, מנקים ומזינים הוא נראה הרבה יותר טוב. אחת הפעולות הנחוצות היא מסכת פילינג. הפעולה הזו חותרת לבצע ניקוי עמוק של העור ולהחזיר לו את המרקם החלק יותר, הנקי יותר. מסכת פילינג תמרח על הפנים על פי ההנחיות של המוצר, תישאר על העור משך זמן מסוים כפי שמוגדר למסכה הספציפית, ולאחר מכן שוטפים את המסכה. העור מתקבל לאחר הפעולה הזו חלק ונעים יותר.

תדירות השימוש במסכת פילינג

פילינג זו פעולה שמשפיעה על הנקבוביות והיא מבצעת ניקוי עמוק יחסית בעור. אין מדובר על פעולה שנכון לבצע אותה ברמה יומיומית. שכן העור שלנו אינו זקוק לכך. מה כן? אחת לפרק זמן מסוים יהיה נכון לבצע מכת פילינג. ההמלצה תינתן על ידי קוסמטיקאית שיש לה הבנה בטיפוח העור. ההנחיה תינתן בהתייחס לשני מרכיבים:

  1. סוג העור ומצבו – לקראת כל טיפול בעור הפנים צריך להגדיר מה סוג העור, וכן מה המצב שלו. אין דומה עור שמנוני ופצוע לעור שמנוני במצב מאוזן. אין דומה עור יבש ומקולף לעור יבש שמצבו רגוע יותר.
  2. סוג המסכה – יש בעולם הקוסמטיקה מגוון נרחב של מוצרי פילינג, תכשירים. וגם מסכות יש לרוב. יש מסכות ברמות עוצמה שונות ומסוגים שונים. יש ממרכיבים טבעיים, יש מסכות שמיוצרות בתנאים עכשוויים בשילוב מרכיבים סינתטיים. יש עוצמות ורמות שונות של אפקטיביות. זה בהחלט משפיע על התדירות של השימוש במסכת פילינג על הפנים שלנו. כי ככל שהמוצר עוצמתי ומשפיע יותר כך צריך להשתמש בו לעיתים נדירות יותר. גם בגלל שהוא משפיע בצורה דרסטית וגם בגלל שאין צורך באפקט משמעותי כזה.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעליים אורטופדיות
נעליים אורטופדיות מיוצרות באופן ייעודי לאנשים בעלי בעיות שונות ברגליהם, הן גברים והן נשים. המטרה היא...
קרא עוד »
יונ 03, 2020
שייק הרבלייף
זה לא סוד שתזונה בריאה היא חיונית לאורח חיים בריא. שייק הרבלייף, יכול להיות דבר בריא או ארוחה מושלמת....
קרא עוד »
אפר 27, 2022
ייעוץ זוגי בראשון לציון
ייעוץ זוגי הוא מנהג נפוץ בקרב זוגות שנאבקים לשמור על מערכת יחסים בריאה. זה יכול לעזור למי שרוצה להציל...
קרא עוד »
אוג 04, 2022