אוסטאופתיה לספורטאים

בשנים האחרונות ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים, אשר גילו את היתרונות של אוסטאופתיה לספורטאים. חשוב להבין כי מדובר על שיטת טיפול יעילה במיוחד, אשר יכולה לסייע לכל אדם להחזיר את הגוף שלו למצב האיזון הטבעי שלו. לעומת הטיפול הקונבנציונלי אשר מתמקד באזור מסוים של הגוף, השיטה האוסטאופתית מתמקדת בכל הגוף בבת אחת. חשוב להבין כי אברי הגוף שלנו מחוברים האחד לשני ולכן איבר אחד משפיע על איבר אחר. אומנם לא תמיד ידוע מנגנון הפעולה וצורת ההשפעה, אך אין שום ספק כי כתף כואבת יכולה לנבוע כתוצאה מלחץ על חוליות הצוואר למשל. לכן טיפול אצל אוסטאופת מקצועי ואמין יכול לסייע לכל ספורטאי לחזור ליכולות ולהישגים שלו, היות והוא יודע להשתמש בטכניקה המתאימה לכל מצב ולכל בעיה.

אוסטאופתיה לספורטאים – נקודות חשובות שכדאי להכיר מראש

לא מעט ספורטאים סובלים מסוגים שונים של כאבים כרוניים, החל מכאבי כתפיים, כאבי ברכיים, כאבי צוואר וכדומה. אין ספק כי עיסוק בספורט מועיל לגוף, מחזק ומגמיש אותו, אך לא פעם הדבר מוביל לפציעות שונות. כל ספורטאי חייב לדעת לטפל בגוף שלו, על מנת לאפשר לו להחלים ולחזור לשגרת האימונים מוקדם ככל האפשר. טיפול אוסטאופתיה יכול להתאים למגוון רחב של בעיות שריר ובעיות שלד שונות. הטיפול עצמו הינו טיפול פיזי המתבצע בצורה ידנית, מדובר על הנעה של הגוף ושימוש בטכניקות מגע שונות, אשר מותאמות באופן אישי לכל מטופל. באמצעות הטיפול ניתן לאזן את הגוף ואת המערכות השונות, היות וספורט תחרותי למשל, עלול להוציא מאיזון את מערכת הדם, מערכת הנשימה, מערכת הלימפה וכדומה. הטיפול מאפשר לאזן את מערכת השריר והשלד, להרגיע את מערכת העצבים ולשפר את התפקוד של מערכת הדם והנשימה.

 

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»