בואו להכיר את שיטת NLP

שיטת NLP

מה זה בכלל NLP? למי זה מתאים? למה להשתמש ב- NLP?

NLP לעיתים נקרא בקרת מצב, טכניקת תכנות נוירו-לשונית (NLP) כוללת ניסיון פעיל לשלוט במצבו הרגשי והנפשי של אדם. שיטה אחת להשגת אקטיביות של עיגון ניהול מדיני בו אדם משייך גירוי פיזי מסוים.

מנהלים ואנשי עסקים: אן אל פי זה בשבילכם

השתמשו בשיטת NLP בכדי לשפר את כישורי התקשורת שלכם, להשפיע בצורה ישירה, לבנות צוותים / אנשי צוות חזקים יותר ותושייתיים יותר, להגדיל את כישורי המנהיגות שלהם ולהשתתף בצורה יעילה יותר במפגשי משא ומתן ופתרון בעיות.

איך מיישמים את השיטה?

NLP יכול להיות יעיל ביותר אם מיושם כראוי. השתתפתי בפרויקטים מנוטרים שבהם אנשים שהוכשרו להשתמש בטכניקות NLP מוגדרות במיוחד היו טובים יותר במידת עבודתם מאשר אלה שלא היו להם הכשרה ב- NLP.

NLP בשביל לשפר את החיים

 NLP נקרא גם תכנות נוירו-לשונית, או NLP, מספקת דרכים מעשיות בהן תוכלו לשנות את הדרך בה אתם חושבים, לצפות באירועי עבר וניגשים לחייכם. תכנות נוירו-לשונית מראה לך כיצד להשתלט על המוח שלך, ולכן ותוך כדי גם על חייך. זה פשוט מדהים. התוצאות מדברות בעד עצמן.

זוהי גישה פסיכולוגית הכרוכה בניתוח אסטרטגיות בהן משתמשים אנשים מצליחים ויישומם כדי להגיע למטרה אישית. זה קשור למחשבות, לשפה ולדפוסי התנהגות שנלמדו דרך התנסות לתוצאות ספציפיות שהוגדרו.

NLP מזווית הראייה שלי

בעיניי טיפול בעזרת NLP הוא מאוד רלוונטי, שימושי מאוד, במיוחד אם אתה משתמש בו כדי לעזור לאנשים אחרים לפענח דפוסים ישנים שמשבשים את חייהם ואת חלומותיהם. הרבה תלוי במי שאתה לומד NLP אם תוכל להשתמש בו בצורה כזו.

רבים השתמשו ב- NLP באופן מסחרי כדי להשיג יעדים מכוונים לעבודה, כגון שיפור בפריון או התקדמות העבודה. באופן נרחב יותר הוא מיושם כטיפול בהפרעות פסיכולוגיות, כולל פוביות, דיכאון, הפרעות חרדה כלליות או GAD, והפרעת דחק פוסט-טראומטית או PTSD

כמה זמן לוקח ל- NLP לעבוד?

תשובה אינדיבידואלית בהתאם לתהליך האישי שכל אחד עובר ולפי הסקת המסקנות שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סובלים מתסמיני חרדה? כל סוגי הטיפולים ששווה לכם להכיר
היא יכול להימשך שנים, או לבוא ככה סתם פתאום בלי כל התראה מוקדמת. היא פוגשת אותנו בבית, בנהיגה, באמצע...
קרא עוד »
יונ 21, 2021
4 דרכים להקל על הנחירות בלילה
בעזרת שיטת טיפול ייחודית וחדשנית תוכלו ליהנות ממספר שיטות שונות להתמודדות עם נחירות בלילה. נחירות...
קרא עוד »
מאי 04, 2020
איך מוצאים שמלות כלה בזול?
מציאת שמלות כלה זולות הפכה לבחירה פופולרית עבור כלות בעלות תקציב מוגבל שעדיין רוצות להיראות מהממות...
קרא עוד »
אוג 07, 2023