בואו להכיר את שיטת NLP

מה זה בכלל NLP? למי זה מתאים? למה להשתמש ב- NLP?

NLP לעיתים נקרא בקרת מצב, טכניקת תכנות נוירו-לשונית (NLP) כוללת ניסיון פעיל לשלוט במצבו הרגשי והנפשי של אדם. שיטה אחת להשגת אקטיביות של עיגון ניהול מדיני בו אדם משייך גירוי פיזי מסוים.

מנהלים ואנשי עסקים: אן אל פי זה בשבילכם

השתמשו בשיטת NLP בכדי לשפר את כישורי התקשורת שלכם, להשפיע בצורה ישירה, לבנות צוותים / אנשי צוות חזקים יותר ותושייתיים יותר, להגדיל את כישורי המנהיגות שלהם ולהשתתף בצורה יעילה יותר במפגשי משא ומתן ופתרון בעיות.

איך מיישמים את השיטה?

NLP יכול להיות יעיל ביותר אם מיושם כראוי. השתתפתי בפרויקטים מנוטרים שבהם אנשים שהוכשרו להשתמש בטכניקות NLP מוגדרות במיוחד היו טובים יותר במידת עבודתם מאשר אלה שלא היו להם הכשרה ב- NLP.

NLP בשביל לשפר את החיים

 NLP נקרא גם תכנות נוירו-לשונית, או NLP, מספקת דרכים מעשיות בהן תוכלו לשנות את הדרך בה אתם חושבים, לצפות באירועי עבר וניגשים לחייכם. תכנות נוירו-לשונית מראה לך כיצד להשתלט על המוח שלך, ולכן ותוך כדי גם על חייך. זה פשוט מדהים. התוצאות מדברות בעד עצמן.

זוהי גישה פסיכולוגית הכרוכה בניתוח אסטרטגיות בהן משתמשים אנשים מצליחים ויישומם כדי להגיע למטרה אישית. זה קשור למחשבות, לשפה ולדפוסי התנהגות שנלמדו דרך התנסות לתוצאות ספציפיות שהוגדרו.

NLP מזווית הראייה שלי

בעיניי טיפול בעזרת NLP הוא מאוד רלוונטי, שימושי מאוד, במיוחד אם אתה משתמש בו כדי לעזור לאנשים אחרים לפענח דפוסים ישנים שמשבשים את חייהם ואת חלומותיהם. הרבה תלוי במי שאתה לומד NLP אם תוכל להשתמש בו בצורה כזו.

רבים השתמשו ב- NLP באופן מסחרי כדי להשיג יעדים מכוונים לעבודה, כגון שיפור בפריון או התקדמות העבודה. באופן נרחב יותר הוא מיושם כטיפול בהפרעות פסיכולוגיות, כולל פוביות, דיכאון, הפרעות חרדה כלליות או GAD, והפרעת דחק פוסט-טראומטית או PTSD

כמה זמן לוקח ל- NLP לעבוד?

תשובה אינדיבידואלית בהתאם לתהליך האישי שכל אחד עובר ולפי הסקת המסקנות שלכם.

עצות נוספות מבית מרטה

5 בתי האבות הטובים ביותר בארץ

5 בתי האבות הטובים ביותר בארץ

לא מעט אנשים מבוגרים, בין אם מדובר בזוגות, אלמנים, אלמנות, או אחרים אנשים מבוגרים בסטטוסים שונים שחיים בגפם, מעדיפים לעבור בשלב מסוים מהבית בו הם

קרא עוד»
טיפול בדיכאון באופן טבעי

טיפול בדיכאון באופן טבעי

המצב הנוכחי של משבר הקורונה, מוביל רבים להרגשה של דיכאון. חוסר היעילות שאנו חשים והיותנו במצב של בידוד – מובילים לחרדות וסטרס וכמובן לדיכאון שגם

קרא עוד»