NLP לחיים מאושרים יותר

כולנו רוצים לחיות חיים מאושרים ומספקים, עשירים בתוכן, בידע ובעשייה פורייה, מלאים באהבה, בשמחה ובצחוק, מונָעים מחירות ומהעצמה אישית ומוקפים במערכות יחסים אוהבות עם יקירינו. כולנו מייחלים לכך ורובנו אף מוכנים להשקיע מאמצים רבים וזמן יקר כדי למצוא את נוסחת הקסם שתגשים לנו את החלום ותִברא לנו את חיים הטובים שאנחנו רוצים.

מה אם נאמר לכם שאתם לא צריכים לעבוד כל כך קשה כדי להגשים את כל החלומות? שהחיים המספקים והמאושרים שלכם הם בהישג יד כבר עכשיו? למעשה, מה אם נאמר לכם שמפת הדרכים לחיים מאושרים יותר כבר נמצאת אצלכם, בתוככם והיא תמיד הייתה שם? מה אם נאמר לכם שטיפול בשיטת NLP יביא אתכם אל מפת הדרכים הזאת ויניע אתכם לחיים מאושרים יותר? איך? בואו נבדוק.

המפתח שיפתח את דלת התת מודע שלנו

שיטת NLP (Neuro Linguistic Programming) היא יותר מעוד שיטה טיפולית לסיוע נפשי ורגשי. שיטת NLP היא המפתח לדלת שתוביל אותנו ישירות אל התת מודע שלנו ותאפשר לנו לשוחח איתו, לקבל ממנו מידע וללמוד ממנו על עצמנו ועל כל מה שנחוץ לנו בחיים. שיטת NLP מתבססת על ההבנה שרוב קשיינו בחיים נובעים מתִכנות שלילי שהוטמע בנו באופן לא מודע בשלבים מוקדמים מאוד בחיינו. למה הכוונה בתכנות שלילי? מחשבות שליליות על עצמנו, יחס שיפוטי וביקורתי כלפי עצמנו, התניות שהטמיעו בנו הורינו מינקות ולימדו אותנו – באורח לא מודע – שהאהבה היא דבר מותנה ותלוי, וכך – כפועל יוצא – לימדו אותנו שאיננו ראויים, איננו טובים, איננו מיוחדים ואיננו זכאים לדברים טובים. כל אלה הם תִכנותים לא מודעים שמלווים אותנו לאורך החיים ולמעשה מעכבים את תהליך ההתפתחות הרגשית והנפשית שלנו ומונעים מאיתנו לקבל את כל מה שאנו חפצים בו.

שיטת NLP מבינה שכדי לשנות את כל החיים לטובה יש לשנות את התִכנותים השליליים והלא מודעים שהוטמעו בנו מגיל צעיר, וכדי לשנות תִכנות אחד שלילי יש להחיל תִכנות אחר חיובי.

כשאני ועצמי יושבים לשוחח

כדי להטמיע בנו תִכנותים חיוביים שיחוללו קסם בחיינו ויאפשרו לנו לחיות את החיים המאושרים שאנו חפצים בהם, עלינו לערב את התת מודע שלנו בתהליך. שיטת NLP מסייעת למטפל להזמין את המטופל ואת התת־מודע שלו לשיחה כנה וגלויה בתהליך פשוט, קל ויעיל ולהבין מה מניע אותו, מה הוטמע בו שהוא לא שלו ומה נחוץ לו כדי להשתחרר מכל מה שהוטמע בו. שיחות חיוביות עם התת מודע שלנו מטמיעות בו תִכנותים חיוביים שיש בהם את הכוח ואת היכולת לשחרר אותנו מכבלי התִכנות הישן ומההתניות המגבילות שלו, לפתוח את הלב שלנו לאהבה אין־סופית, להעצים אותנו ולהניע אותנו קדימה אל עבר חיים טובים, מספקים ומאושרים.

טיפול וריפוי בשיטת NLP

שיטת NLP מסייעת למטופלים רבים לטפל בקשיים, במגבלות ובמצבים רגשיים ונפשיים שמעכבים אותם ועוזרת להם לצאת לדרך חדשה של ריפוי והחלמה. שיטת NLP היא אחת השיטות היעילות לטיפול בדיכאון, בפחדים ובחרדות, בהתמכרויות ובחוסר איזון רגשי ונפשי. התהליך הטיפולי אינו ארוך ואינו גורם לתלות של המטופל במטפל. להפך – השיטה מלמדת את המטופל לשנות את השיח עם עצמו לטובה ולהתמיד בכך גם באופן עצמאי וללא ליווי. הודות לתהליך היעיל והמדהים שמאפשרת שיטת NLP מטופלים רבים מצליחים להחזיר את האיזון לחייהם, לצאת לדרך חדשה ולחיות חיים מעצימים, מאושרים ומלאי סיפוק.  זה אפשרי וזה בהחלט נגיש. לכולנו.

עצות נוספות מבית מרטה

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»

מזרוני קיסריה

יש צורך במזרן איכותי שיכול לשמש את כל הגילאים והגדלים. הסוג הנפוץ ביותר של מזרנים עשויים מקצף ומלאים באוויר. הם מתאימים לאנשים שישנים על הצד,

קרא עוד»