איך לעשות פילאטיס לבד

פילאטיס ברחובות

כל אדם אוהב להרגיש טוב עם עצמו ולהיות גאה בגוף שחנן אותו בו אלוקים. אז יש אנשים, שאוהבים את עצמם בכל מקרה מכיוון שהם נולדו עם גוף יפה ועם גנים טובים אשר לא נותנים לגוף לאבד את צורתו היפה. אך מנגד, יש כאלה שלא אוהבים את המראה החיצוני שלהם ולא זכו בגוף מחוטב ומרשים. אלה, ירצו לנקוט בפעולות שונות על מנת ל'עצב' את הגוף שלהם ולהעניק לו צורה יפה ומחוטבת. אחת מהדרכים לעשות את זה היא בעזרת אימון פילאטיס ברחובות.

האם חייבים ללכת למכון בשביל לעשות פילאטיס?

אנשים רבים מעוניינים לעשות פילאטיס אך אין להם את הפנאי ללכת אל המכון ולהתחייב על שעות קבועות וזמנים קבועים של אימון. זה יכול להיות בשל מגוון סיבות, והאמת? זה לא משנה בכלל כי בהחלט אפשר להתאמן גם בבית. אפשר לעשות פילאטיס גם מבלי לצאת מהבית וליהנות מכל היתרונות שיש באימון כזה. מה שכן, חשוב לדעת כי ישנם אביזרים שונים שמסייעים באימון פילאטיס, ואותם, אין בבית אלא רק במכון. את חלקם ניתן לרכוש לשימוש ביתי כמו משקולות, מזרונים וכדומה, ועל חלקם, תאלצו לוותר או לגשת למכון לצורך אימון איתם.

לא חייבים מנטור בשביל לעשות פילאטיס כמו שצריך

כמו שאמרנו, אפשר לעשות פילאטיס לבד בבית מבלי לגשת למכון ואף ללא קבוצה או שותפים לאימון וללא מנטור או מדריך צמוד שילווה את מהלך האימון. עם זאת, חשוב לזכור כי אין כמו אימון קבוצתי במקום שמיועד לכך, ואין כמו אימון לצד מנטור מקצועי שמדריך בכל התהליך, ואם אתם בכל זאת רוצים להתאמן רק בבית, כדאי מאוד שתיקחו כמה שיעורים פרונטליים בספא רפאל ורק לאחר מכן להמשיך להתאמן לבד.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול בפצעים קשיי ריפויי – פתרונות טבעיים
בתחום מדע הרפואה והטיפול בפצעים, הטיפול בפצעים קשים לריפוי תמיד היווה אתגר עצום. פצעים קשיי ריפויי...
קרא עוד »
ספט 06, 2023
אובדן כושר עבודה מה חשוב לדעת
אנשים רבים סובלים מאובדן כושר עבודה, דבר שפוגע ברמת ההכנסה שלהם, בביטחון הכלכלי שלהם וכמובן גם בתחושה...
קרא עוד »
פבר 21, 2019
מה הקשר בין ספירולינה לצריכת ויטמין B12
לפני שנתחיל לקפוץ למים לברר מה הקשר בין ספירולינה לצריכת ויטמין B12 נקדים ונספר לכם מה זה ספירולינה...
קרא עוד »
אפר 30, 2022