ביטוח בריאות קבוצתי – באמת משתלם?

ביטוח בריאות קבוצתי

חברות הביטוח מציעות מוצרי ביטוח שונים המותאמים לקהלים שונים בעלי מאפיינים מגוונים. אחד המוצרים נקרא בשם ביטוח בריאות קבוצתי. הוא מוצע לרוב לקבוצת אנשים שמונה לכל הפחות חמישים אנשים. כאשר לכל בני הקבוצה יש מאפיין משותף.

יועץ ביטוח בריאות MyExpert משתף אותנו כי הביטוח הקבוצתי לרוב יהיה תקף למשך תקופה מסוימת אשר בסופה יוכל כל אחד מהחברים לבחור האם הוא מעוניין לרכוש ביטוח בריאות פרטי. כאשר ביטוח זה לא יצריך תקופת אכשרה.

האם זה משתלם?

בכל מה שקשור לעולם הביטוח חשוב לכל אחד להיות מודע לכך שיש מגוון פוליסות ומוצרי ביטוח. חברות ביטוח שונות וסוכנים שמציעים את המוצרים הללו ללקוחות. מה נכון לרכוש? איזה ביטוח מתאים לי? התשובה לשאלה הזו אינה מוחלטת. זאת מהסיבה הפשוטה שלכל אחד יש תנאי חיים משלו ונתונים אחרים. איך בכל זאת בוחרים? בדיוק כדי לתת תשובה לשאלה הזו נועד יועץ ביטוח פרטי. הוא מציע את שירותי הייעוץ שלו ללקוחות שרוצים להיות בטוחים שהם בוחרים מוצר ביטוחי שמתאים להם ומשתלם להם מכל. בעזרת יועץ כזה יכול כל אחד לדעת האם משתלם לו לרכוש ביטוח בריאות קבוצתי.

כיסוי במקרים של מצבי בריאות

במידה ואדם מתמודד עם מצב בריאותי מסוים אשר נכלל בפוליסת הביטוח, יהיה עליו להגיש תביעה כדי לבדוק מהן הזכויות ומה הוא עשוי לקבל מחברת הביטוח. אם כי חשוב להיות מודעים לכך שלרוב
ביטוח בריאות קבוצתי יקנה פרמיה נמוכה יותר מביטוח בריאות פרטי. כמו כן הביטוח יכלול או לא יכלול פרטים בהתאם למה שמפורט בהסכם שנחתם בין חברה הקבוצה לבין חברת הביטוח. עם תום תקופת הביטוח יוכל כל אחד מהחברים לבחור כיצד הוא מעוניין להמשיך את ביטוח הבריאות שלו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו ברונכיטיס וממה הוא נגרם?
יש לא מעט בעיות שעלולות להתרחש בשל חשיפה לנגיפים או זיהומים, וכן גם בעקבות חשיפה לעישון סיגריות. אחת...
קרא עוד »
אפר 05, 2020
כל הסיבות לקנות סטפר לבית
קרוב לוודאי שאפשר להניח בוודאות שכמעט כל אדם אשר אי פעם רצה לרדת במשקל או לשפר את הכושר הגופני שלו...
קרא עוד »
אוק 17, 2021
כל הסיבות לקנות מושב עיסוי
עוד פעם ישבתם שעות ונתפס לכם הגב או שעמדתם שעות על הרגליים ויש לכם עכשיו עומס או שאתם בכלל בתקופה...
קרא עוד »
אפר 29, 2021