מגש פירות במרכז – קינוח בריא לכל אירוע

מגש פירות הוא מגש הגשה ועליו מוצגים סוגים שונים של פירות חתוכים. זהו מרכיב פופולרי במזנוני ארוחת בוקר, מסיבות, או כל סוג של אירוע שבו מוגשים חטיפים או מתאבנים, כגון מקלחת תינוקות או כלה. פלטת פירות קלה להכנה וזו אופציה בריאה שטובה לאנשים רבים, גם לאלה שיש להם הגבלות תזונתיות מסוימות. ישנן מספר דרכים שונות להכין מגש פירות במרכז טעים ואטרקטיבי, וניתן להתאים אותה לחלוטין לטעמים.

מאפיינים חשובים בהכנתו של מגש פירות במרכז

כשמכינים מגש פירות, הפרי צריך להיות טרי ובשל ככל האפשר, במיוחד אם הוא ייאכל באותו היום. אנשים רבים מנסים לבחור תערובת טובה של לא רק סוגים שונים של פירות, אלא גם צבעים רבים ושונים, מה שיגרום למגש להיראות מעניין ודקורטיבי יותר. לדוגמה, תותים, ענבים ירוקים ואננס הם לא רק זנים טעימים של פירות, אלא גם זני צבע. ניתן להוסיף קערה קטנה של אוכמניות לתוספת צבע. פירות פופולריים אחרים עבור מגש פירות כוללים מנגו, מלון טל דבש ואבטיח, כמו גם קיווי. כמובן, אין חוקים, ובחירת פירות אקזוטיים או עונתיים יכולה להוסיף גיוון גם כן. בעיצוב המגש שלכם הימנעו מפירות הנוטים להשחים כמו תפוחים, אגסים ובננה. הגישו אותו על מגש מיוחד או מעמד לעוגה. הוספו מרכיב מיוחד, כגון תאנים טריות, ענפי נענע או פרחי מאכל. ואל תשכחו להכין אותו באותו היום, או מאוחר בערב שלפני. לפני ההגשה וודאו כי הפירות איתם מכילים גרעינים.

עיצובים לא שגרתיים עבור מגשי פירות

למרות שהתהליך הנפוץ ביותר של עיצוב מגש פירות במרכז הוא פשוט לסדר את הפירות החתוכים על מגש חתך, מגש פירות עשוי להיות מוצג גם בצורה יצירתית. ישנם כאלו המשתמשים בצורות מיוחדות ולא שגרתיות של מגשים, למשל שימוש בכלים לא סטנדרטיים עבור מגשי פירות, כמו מגש עוגה. ישנם כאילו שבוחרים להוסיף מרכיבים שלא הייתם חושבים לפגוש במגשי פירות שכם, כמו פרחים אכילים. יש אנשים שמחללים אבטיח או אננס ומגישים חתיכת פרי ב"קערה" הזו. אחרים עשויים להשאיר את האננס שלם, או לשמור את החלק העליון ברגע שהוא נחתך, ולהשאיר אותו כחלק מרכזי על המגש. אחרים עשויים להוסיף פירות יבשים או אגוזים למגש הפירות כדי להוסיף אפשרויות חטיפים נוספות. גם פירות אקזוטיים וטרופיים הם נושא פני עצמו בעיצוב מגשי פירות. את כל העיצובים ומגשי הפירות המיוחדים תוכלו לראות באתר הבית של טרופיקפרוטס, וכמובן להתפנק גם על הטעם!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטפלת הוליסטית לסובלים מבעיות רגשיות
בעיות רגשיות עשויות להעיק עד מאוד. כל בעיה רגשית ולא הקלה ביותר הופכת להיות לחלק מהאדם והיא מלווה...
קרא עוד »
ינו 20, 2019
בעיות פוריות לגבר – כל מה שרציתם לדעת בנושא
חוסר יכולת להיכנס להיריון עלול להיווצר מבעיות פוריות אצל הגבר או אצל האישה. הסיבות בכל סיטואציה...
קרא עוד »
אוק 14, 2020
עשרת הדיברות של תחזוקה למכשירי ספורט
המאמר באדיבות VTT חייבים לדעת כיצד לתחזק את מכשירי הספורט. כי אם אנחנו רוצים לעשות בהם שימוש מועיל,...
קרא עוד »
נוב 27, 2019