כל מה שצריך לדעת על תחזוקה למכשירי ספורט

המאמר באדיבות טרדמיל

כל יום שעובר מצטרפים מתאמנים חדשים לחדרי הכושר ולעולם הספורט בכלל. המודעות לאורח חיים בריא, אנשים רואים ומבינים את היתרונות שיש בזה.

בין אם מדובר על תזונה נכונה שמהווה 'דלק' איכותי לגוף ובין אם מדובר על להקפיד לעשות ספורט כמה פעמים בשבוע, כל אלו משפרים מאוד את אורח החיים והאנרגיה היום יומית.

אולם עדיין לא לכולם מתאפשר ללכת למכון הכושר, מה שמביא מתאמנים רבים לרכוש מכשירי כושר כאלו ואחרים ולהתאמן בעצמם בבית.

יש מכשירים שדורשים תחזוקה. איזה? ואיך לעשות את זה נכון? התשובות למטה. 

תחזוקה למכשירי ספורט:

בשוק יש מגוון רחב של מוצרי ספורט ביתיים. מהם מכניים ומהם חשמליים. מכשירים כמו רצועות אימון או כבל התנגדות לא דורשים תחזוקה ובשימוש סביר הם מחזיקים שנים.

אולם מכשירים חשמליים כמו הליכונים או אופני כושר דורשים תחזוקה כל הזמן גם כדי לשמור על אורח חיי המכשיר וגם כדי להנות מאימון איכותי ונוח.

למשל, באופני הכושר יש כל כך הרבה מרכיבים שאם רק אחד מהם נפגע, הוא משבית את האופניים ואי אפשר להנות מהם.

בגלל זה, רכיבים כמו הגומייה, הגלגלים, השעון הדיגיטלי, צריכים תחזוקה ובמקרה של תקלה צריך לדעת למי לפנות.

הסיכון הגדול בתיקון של מכשירי כושר הוא שהעניין ישכח מכם, ואז תחזרו, חלילה לאורח החיים הקודם שלכם. קל מאוד לדחות את התיקון הליכונים ליום ולעוד יום ובינתיים לוותר על האימונים החשובים.

בגלל זה, מומלץ עם רכישת המכשיר לקבל גם את שירות התחזוקה והתיקונים הנדרשת של VTT. זה אומר שכאשר תהיה לכם תקלה או לצורך תחזוקה למכשירי ספורט שוטפת תוכלו להרים טלפון אחד לחברה והיא מצידה תשלח לכם נציג. 

עצות נוספות מבית מרטה

איך שוחים חתירה?

כמה דברים שלא ידעתם על שחייה

שחייה – מה המילה הזו אומרת לכם? האם ידעתם שמעבר לחוויה ולפעילות הנעימה, השחייה תורמת המון גם לבריאות שלנו? במאמר זה ריכזנו מספר נקודות חשובות

קרא עוד»
כדורי הרזייה

כדורי הרזייה

כדורי הרזייה יסייעו לכם להשיג תוצאות מהירות לירידה במשקל. באמצעות כדורי הרזייה גם אתם יכולים להחזיר לעצמכם את הגזרה היפה ולהיראות במיטבכם. הדבר נכון גם

קרא עוד»
כיבוד הורים

כיבוד הורים

יש מצווה בתורה לכבד את ההורים שלנו, שכן כתוב בעשרת הדברות: כבד את אביך ואת אימך. החשיבות הרבה שהתורה נתנה לכיבוד ההורים שלנו היא אינה

קרא עוד»