ציפוי שיניים

גם אתם התביישתם במשך שנים רבות לחייך? גם אתם מרגישים כי השיניים שלכם לא מספיק לבנות, מסודרות או נראות טוב? לשיניים שלנו השפעה רבה על הנראות שלנו. שיניים לא ישרות, לא מספיק לבנות או לא מסודרות לא מאפשרות לנו לחייך כמו שאנו רוצים. בעבר הפתרונות אשר היו מוצעים לבעיות מעין אלו היו ארוכים, כואבים ומאוד יקרים. בנוסף, עבור הלבנת שיניים לא היה ניתן למצוא פתרון של ממש. אך כיום, עם השינויים הרבים אותם הביאה הקידמה לחיינו ניתן למצוא פתרון קל ויעיל אשר מביא תוצאות משמעותיות, מדובר כמובן בתהליך ציפוי שיניים.

כל מה שרציתם לדעת על ציפוי שיניים

כולנו חולמים על שיניים לבנות ועל חיוך מושלם והיום החלום הזה יכול להתגשם בקלות ובמהירות. ציפוי שיניים נעשה על ידי ציפוי חרסינה מיוחד בעובי של 0.2 עד 0.3 מילימטר. את הציפוי מדביקים על גבי השן בעזרת דבק מיוחד שאינו פוגע בשן עצמה. הציפויים הינם חזקים ועמידים ויכולים להחזיק למשך שנים רבות ולכן הם נחשבים כיום לאחד הפתרונות היעילים והאפקטיביים ביותר עבור כל אדם.

על מנת להתחיל בטיפול יש קודם לקבוע פגישת ייעוץ והתאמה בה יבחן מצבו של הפה, בדיקה של השיניים והבנה ברורה של התהליך הנדרש. על מנת להגיע אל התוצאה טובה ביותר חשוב שתשתפו את הרופא בתוצאה המדויקת אליה אתם שואפים. רק לאחר בחינה מעמיקה והבנה של תוכנית הטיפולים האישית הנדרשת עבור כל מטופל באופן ספציפי ניתן להתחיל בתהליך. בשלב שלאחר מכן נעשית הדמיה אשר תספק מראה עתידי של השיניים שלכם, לכל מטופל יש את האפשרות לבחון את ההדמיה וליצור בה שינויים רצויים. לאחר אישור ההדמיה ניתן להתחיל בהליך הטיפולי הדורש פגישה נוספת. בפגישה השלישית והאחרונה מתבצע הליך ההדבקה עצמו. לאחר שבועיים יש לחזור לביקורת על מנת לראות כי התהליך אכן הסתיים בהצלחה ולא נדרשים כל שינויים.

שיניים לבנות לחיוך מושלם

החיוך שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו, חיוך מושלם מעביר מסר חיובי לעולם ועל כן כולנו שואפים לחיוך יפה ולבן. ציפוי בחרסינה הינו הפתרון האידאלי עבור כל מי שמחפש את הדרך הקלה והבטוחה להפוך את החיוך שלו למיליון דולר. בדרך זאת תוכלו לסדר את מבנה השיניים שלכם כרצונכם, לשנות את הגוון שלהם וכל זאת בזמן קצר. הציפויים יוצרים שינוי של ממש ויהפכו כל חיוך ליפה יותר. לא תאמינו כמה פשוט התהליך עד שלא תנסו זאת בעצמכם.

עצות נוספות מבית מרטה

ייעוץ זוגי בראשון לציון

ייעוץ זוגי הוא מנהג נפוץ בקרב זוגות שנאבקים לשמור על מערכת יחסים בריאה. זה יכול לעזור למי שרוצה להציל את נישואיהם. ואם אתם גרים בראשון

קרא עוד»

גבפדיה

כאבי הגב הם אחד הכאבים הנפוצים והשכיחים ביותר שחווים אנשים בכל רחבי העולם. זהו מצב כואב שיכול להיגרם מהרבה דברים כמו חוסר יציבה נכונה, יציבה

קרא עוד»