ציפוי שיניים

ציפוי שיניים

גם אתם התביישתם במשך שנים רבות לחייך? גם אתם מרגישים כי השיניים שלכם לא מספיק לבנות, מסודרות או נראות טוב? לשיניים שלנו השפעה רבה על הנראות שלנו. שיניים לא ישרות, לא מספיק לבנות או לא מסודרות לא מאפשרות לנו לחייך כמו שאנו רוצים. בעבר הפתרונות אשר היו מוצעים לבעיות מעין אלו היו ארוכים, כואבים ומאוד יקרים. בנוסף, עבור הלבנת שיניים לא היה ניתן למצוא פתרון של ממש. אך כיום, עם השינויים הרבים אותם הביאה הקידמה לחיינו ניתן למצוא פתרון קל ויעיל אשר מביא תוצאות משמעותיות, מדובר כמובן בתהליך ציפוי שיניים.

כל מה שרציתם לדעת על ציפוי שיניים

כולנו חולמים על שיניים לבנות ועל חיוך מושלם והיום החלום הזה יכול להתגשם בקלות ובמהירות. ציפוי שיניים נעשה על ידי ציפוי חרסינה מיוחד בעובי של 0.2 עד 0.3 מילימטר. את הציפוי מדביקים על גבי השן בעזרת דבק מיוחד שאינו פוגע בשן עצמה. הציפויים הינם חזקים ועמידים ויכולים להחזיק למשך שנים רבות ולכן הם נחשבים כיום לאחד הפתרונות היעילים והאפקטיביים ביותר עבור כל אדם.

על מנת להתחיל בטיפול יש קודם לקבוע פגישת ייעוץ והתאמה בה יבחן מצבו של הפה, בדיקה של השיניים והבנה ברורה של התהליך הנדרש. על מנת להגיע אל התוצאה טובה ביותר חשוב שתשתפו את הרופא בתוצאה המדויקת אליה אתם שואפים. רק לאחר בחינה מעמיקה והבנה של תוכנית הטיפולים האישית הנדרשת עבור כל מטופל באופן ספציפי ניתן להתחיל בתהליך. בשלב שלאחר מכן נעשית הדמיה אשר תספק מראה עתידי של השיניים שלכם, לכל מטופל יש את האפשרות לבחון את ההדמיה וליצור בה שינויים רצויים. לאחר אישור ההדמיה ניתן להתחיל בהליך הטיפולי הדורש פגישה נוספת. בפגישה השלישית והאחרונה מתבצע הליך ההדבקה עצמו. לאחר שבועיים יש לחזור לביקורת על מנת לראות כי התהליך אכן הסתיים בהצלחה ולא נדרשים כל שינויים.

שיניים לבנות לחיוך מושלם

החיוך שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו, חיוך מושלם מעביר מסר חיובי לעולם ועל כן כולנו שואפים לחיוך יפה ולבן. ציפוי בחרסינה הינו הפתרון האידאלי עבור כל מי שמחפש את הדרך הקלה והבטוחה להפוך את החיוך שלו למיליון דולר. בדרך זאת תוכלו לסדר את מבנה השיניים שלכם כרצונכם, לשנות את הגוון שלהם וכל זאת בזמן קצר. הציפויים יוצרים שינוי של ממש ויהפכו כל חיוך ליפה יותר. לא תאמינו כמה פשוט התהליך עד שלא תנסו זאת בעצמכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שולחן סנוקר מקצועי – למה כדאי להשקיע?
סנוקר נחשב לענף ספורט מקצועי לכל דבר ועניין. הוא אולי לא פיזי כמו הרבה ענפי ספורט אחרים אך דורש ריכוז,...
קרא עוד »
יול 20, 2019
רפידות גובה
לבישת מדרסים לאורך כל היום, יכולה לספק יתרונות רבים לכפות הרגליים וגם לשאר הגוף. הסיבה לכך, הם שיפורים...
קרא עוד »
ינו 19, 2022
טיפול רגשי – אסור להזניח את הבעיות
בימינו ניתן לראות כי ישנה כמות הולכת וגדלה של אנשים המתמודדים מידי יום עם קשיים נפשיים ורגשיים. החברה...
קרא עוד »
אוג 31, 2020