השתלות שיניים – יתרונות וחסרונות

רופא שיניים מקצועי יעשה הכל על מנת להציל שן חולה או פגועה. אבל לא תמיד ניתן להציל את השן. לעיתים אין מנוס מעקירה או הסרה של שן שנהרסה. רפואת השיניים כיום מאפשרת לטווח רחב של מטופלים לבצע השתלות שיניים בירושלים, כפתרון קבוע להשלמת חוסר בשן אחת או יותר. כעת נצביע על כמה מהיתרונות ומהחסרונות העיקריים שכדאי להביא בחשבון לפני שמתייעצים עם הרופא שלכם. 

שיפור טוב מאוד בתפקודי לעיסה 

השתלה ושתלים דנטליים איננם זהים לשן הטבעית ולשורש השן, אולם זהו הפתרון הקרוב ביותר למצב הטבעי. לאחר השתלות שיניים בירושלים, משפרים את תפקודי הלעיסה ביחס לחלופות אחרות. השיניים יציבות ותחושת הנוחות גבוהה ביותר. 

אסתטיקה דנטלית 

באמצעות השתלות שיניים בירושלים מתקבל מראה של שיניים טבעיות ויפות. למי שרוצה לשלב בין תחושה טבעית לבין מראה של שיניים טבעיות, זהו יתרון חשוב. עבורכם ועבור הסובבים אתכם, קשה עד בלתי אפשרי להבחין בין שיניים מושתלות לבין אלה הטבעיות. 

שימור מיטבי 

ביחס לפתרונות חליפיים כגון גשרים או תותבות, שתלים דנטליים מעניקים שימור מיטבי. השתלים מספקים הגנה מפני ספיגת עצם הלסת והתדלדלות. השתלים תומכים בשיניים סמוכות ושומרים על יציבות השיניים הטבעיות שנותרו בפה. 

עלות הטיפול ותקופת החלמה 

ביחס לחלופות, העלות של השתלות שיניים בירושלים גבוהה יותר (בדקו באתר אקספר שיקום הפה בירושלים עלויות). ההכנות לטיפול אורכות זמן מסוים ולאחר מכן צפויה תקופת החלמה. במקרים מסוימים בזמן ההחלמה נוצרות דלקות, ישנה נפיחות מקומית. יש להיערך לכך מראש ולהביא זאת בחשבון. 

בשורה התחתונה, השתלות שיניים מביאות עימן תועלת רפואית, אך יש גם חסרונות. על מנת להבין יותר על התאמתכם לטיפול, כדי להבין על סיכויי ההצלחה ולקבל הצעת מחיר, צוות המרפאה שלנו עומד לשירותכם. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דורבן בעקב – מהם הטיפולים
דורבן בעקב, הידוע גם בשם דורבן calcaneal, הוא היטל גרמי על החלק התחתון של עצם העקב. זה יכול להיגרם על ידי...
קרא עוד »
נוב 14, 2022
5 טיפים שיעזרו לכם בבחירת בית אבות איכותי
בחרו בית אבות שמספק תעסוקה לדיירים פעילויות קוגניטיביות וחברתיות הינן צורך ממשי לרוב האנשים...
קרא עוד »
פבר 08, 2019
כל הסיבות לקנות מושב עיסוי
עוד פעם ישבתם שעות ונתפס לכם הגב או שעמדתם שעות על הרגליים ויש לכם עכשיו עומס או שאתם בכלל בתקופה...
קרא עוד »
אפר 29, 2021