השתלות שיניים – יתרונות וחסרונות

רופא שיניים מקצועי יעשה הכל על מנת להציל שן חולה או פגועה. אבל לא תמיד ניתן להציל את השן. לעיתים אין מנוס מעקירה או הסרה של שן שנהרסה. רפואת השיניים כיום מאפשרת לטווח רחב של מטופלים לבצע השתלות שיניים בירושלים, כפתרון קבוע להשלמת חוסר בשן אחת או יותר. כעת נצביע על כמה מהיתרונות ומהחסרונות העיקריים שכדאי להביא בחשבון לפני שמתייעצים עם הרופא שלכם. 

שיפור טוב מאוד בתפקודי לעיסה 

השתלה ושתלים דנטליים איננם זהים לשן הטבעית ולשורש השן, אולם זהו הפתרון הקרוב ביותר למצב הטבעי. לאחר השתלות שיניים בירושלים, משפרים את תפקודי הלעיסה ביחס לחלופות אחרות. השיניים יציבות ותחושת הנוחות גבוהה ביותר. 

אסתטיקה דנטלית 

באמצעות השתלות שיניים בירושלים מתקבל מראה של שיניים טבעיות ויפות. למי שרוצה לשלב בין תחושה טבעית לבין מראה של שיניים טבעיות, זהו יתרון חשוב. עבורכם ועבור הסובבים אתכם, קשה עד בלתי אפשרי להבחין בין שיניים מושתלות לבין אלה הטבעיות. 

שימור מיטבי 

ביחס לפתרונות חליפיים כגון גשרים או תותבות, שתלים דנטליים מעניקים שימור מיטבי. השתלים מספקים הגנה מפני ספיגת עצם הלסת והתדלדלות. השתלים תומכים בשיניים סמוכות ושומרים על יציבות השיניים הטבעיות שנותרו בפה. 

עלות הטיפול ותקופת החלמה 

ביחס לחלופות, העלות של השתלות שיניים בירושלים גבוהה יותר (בדקו באתר אקספר שיקום הפה בירושלים עלויות). ההכנות לטיפול אורכות זמן מסוים ולאחר מכן צפויה תקופת החלמה. במקרים מסוימים בזמן ההחלמה נוצרות דלקות, ישנה נפיחות מקומית. יש להיערך לכך מראש ולהביא זאת בחשבון. 

בשורה התחתונה, השתלות שיניים מביאות עימן תועלת רפואית, אך יש גם חסרונות. על מנת להבין יותר על התאמתכם לטיפול, כדי להבין על סיכויי ההצלחה ולקבל הצעת מחיר, צוות המרפאה שלנו עומד לשירותכם. 

 

עצות נוספות מבית מרטה

סטפר

כל הסיבות לקנות סטפר לבית

קרוב לוודאי שאפשר להניח בוודאות שכמעט כל אדם אשר אי פעם רצה לרדת במשקל או לשפר את הכושר הגופני שלו נתקלת לפחות פעם אחת בעצה

קרא עוד»
השתלת שיער

השתלת שיער

בניגוד לימי העבר, השתלת שיער כיום היא ניתוח נגיש לחלקים הולכים וגדלים באוכלוסייה המקומית. בעבר, מעט אנשים נרשמו לניתוח משתי סיבות: מחיר יקר מאד גם

קרא עוד»
חטיף חלבון ללא סוכר

חטיף חלבון ללא סוכר

חטיפי חלבון נועדו לתת מענה בעיקר לספורטאים ואנשים שמתאמנים באופן קבוע, לצורך בניית מסת שריר בריאה. לצד אלה, חטיפי חלבון נצרכים גם על ידי אנשים

קרא עוד»
קופון אייהרב

גם להיות בריא וגם לחסוך אייהרב

הרי סביר להניח שאתם מודעים לעובדה כי ויטמינים, מוצרי יופי וקוסמטיקה, יקרים מאוד בארץ. לכן כה הרבה ישראלים מעדיפים לרכוש אונליין את המוצרים הללו, מאתר

קרא עוד»