בריאות הנפש – קורס דיקור סיני

קורס דיקור סיני

אין ספק שבריאות הנפש והגוף קשורים אחד לשני. הרבה פעמים אנו לא מבינים למה אנחנו לא מרגישים טוב גם פיזית וגם נפשית, כשהתשובה מונחת אל מול עינינו. בעזרת קורס דיקור סיני ניתן להבין עד כמה הנפש משפיעה באופן ישיר על הגוף שלנו, ואיך ניתן לאזן את הגוף בצורה הרמונית ונכונה.

בריאות הנפש באמצעות דיקור סיני

הרפואה הסינית יודעת להתמקד בנפש וגם בגוף, ומעמיקה אל תוך התודעה של המטופל עד לרגיעה מוחלטת. הסינים מאמינים בנפש בריאה בגוף בריא, ולכן המציאו מגוון שיטות וטכניקות לאיזון הרמוני ביניהם.

טיפול בדיקור סיני יכול להועיל בשלל בעיות, מחלות, וכאבים כרוניים שלא נמצאו להם פיתרון ברפואה המודרנית. הרבה אנשים לוקחים תרופות שלא עוזרות להם ונותרים סובלים ומתוסכלים, מבלי לדעת שיש פיתרון דווקא ברפואה האלטרנטיבית.

בקורס דיקור סיני אפשר ללמוד את כל השיטות והטכניקות בצורה נכונה, ולהבין את גוף האדם ברמה מעמיקה יותר. כך, אפשר להתאים לכל מטופל את השיטות המתאימות והנוחות לו ללא כאב כלל. המטרה היא לפתור את הבעיה ולהגיע לאיזון אנרגטי ממשי.

מה זה בעצם דיקור סיני?

טיפול באמצעות דיקור סיני הוא טיפול עתיק הלקוח מהרפואה הסינית. הטיפול מתמקד בנקודות ספציפיות בגוף העוזרות לריפוי ועזרה במחלות וכאבים כרוניים שלא נמצא להם פיתרון ברפואה המודרנית ובתרופות. שונות.

דיקור סיני הפך לאחת השיטות הפופולריות ביותר בעולם והמטופלים בשיטה זו מעידים על תוצאות יפות בטווח זמן קצר ושיפור איכות החיים שלהם. בקורס דיקור סיני, ניתן ללמוד כיצד להחדיר מחטים קטנות לתוך גוף המטופל ובכך להתמקד בנקודות הספציפיות הנקראות גם "מרידיאנים". כך ניתן לפתוח אנרגיות חסומות, גם מבחינה רגשית וגם מבחינה פיזית, ולהגיע לאיזון מוחלט.

קורס דיקור סיני כטיפול אחד

בקורס לומדים איך לטפל בשלל מחלות ובעיות שונות של מטופלים. לומדים על זרימת הגוף ותעלות האנרגיה השונות, הנקראות גם אנרגיית צ'י. באמצעות אנרגיה זו, הגוף והנפש מאוזנים כאחד ומאוחדים כמקור אנרגיה יחיד בפני עצמו.

באמצעות הקורס אפשר ללמוד מגוון שיטות מתקדמות לטיפול בדיקור סיני, לעזור למטופלים אשר לא מצאו פיתרון לבעיות שלהם ובכך להאריך את חייהם ולמנוע את סבלם. בין היתר אפשר להתנסות בצמחי מרפא ולהבין איך הם יכולים לעזור לכל מערכות הגוף.

מטפל המסיים קורס דיקור סיני בהצלחה, יוכל לצאת מהקורס ישר אל מטופלים ואף קליניקה משל עצמו. המטרה היא להבין איך הגוף האנושי עובד, איך ניתן להגיע לאיזון ממשי מבחינת האנרגיה השוכנת בגוף, ואיך ללחוץ על נקודות ספציפיות להרפיה והקלה.

בעזרת דיקור סיני אפשר לעזור למטופל בטכניקות מתאימות בבעיות כמו: בעיות שינה, כאבי ראש, כאבי גב, כאבי פנים, כאבי שיניים, כאבי בטן, בעיות במערכת העיכול, כאבי ברכיים, עישון, בעיות נשימה, ועוד.

בהחלט אפשר להגיע לנחלה באמצעות טיפול זה. מטפל שסיים קורס דיקור סיני יוכל לעזור למטופליו להגיע לשלווה, איזון והרמוניה ולהפחית את הכאבים או התסמינים שלהם. כך ניתן לשחרר אנרגיה חיובית בכל הערוצים השונים בגוף. באמצעות החדרת המחטים הקטנות, אפשר לגעת בנקודות חשובות בגוף שיעזרו לעורר תגובות ריפוי שונות ובכך לעזור לגוף לרפא את עצמו ולהגיע להרפייה מוחלטת.

המאמר נכתב באדיבות צוות האתר

https://iacupuncture.co.il

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
**6 דברים שכדאי לדעת על יתרונות של פאזלים עבור ילדים**
פאזלים הם כלי משחק פופולרי המספק הנאה ואתגר לילדים בכל הגילאים. מעבר להנאה, הם גם כלי חינוכי חשוב...
קרא עוד »
יונ 11, 2024
כיצד דגים הפכו למעדן בריאותי בלתי-מנוצח ואיך תכינו אותם בבית בגאונות
אוהבי הדגים למיניהם, שמעו וצהלו! דגים הם לא רק רכים וטעימים – הם גם בריאות נטו על הצלחת. אם אי פעם...
קרא עוד »
יול 17, 2024
מדרסים בירושלים
המדרסים הם סוג של הנעלה שיוצר בעיקר כדי לספק ריפוד ותמיכה לכף הרגל. הם עשויים בדרך כלל מקצף, או שילוב...
קרא עוד »
נוב 22, 2022