כדורי הרזייה

כדורי הרזייה

המשקל העודף מדיר שינה מעיניכם? מרגישים מסורבלים ולא מצליחים לתפקד? הדיאטות מייאשות אתכם? כנראה שאתם נעים במעגלים וחוזרים שוב ושוב לאותה נקודה, מה שיוצר לא מעט תסכול ואכזבה ועלול להוביל אתכם למצב של ייאוש. הדרך הנכונה לצאת מהמצב הזה היא פשוט לשבור את מעגל האימה של העלייה במשקל ולשנות ב 180 מעלות את הסיפור של חייכם.

 

איזו דיאטה לבחור?

השוק מוצף בדיאטות שונות ומגוונות- כאלה שמבוססות על אכילת שומן וחלבון וללא פחמימות, כאלה שמבוססות על מאזן קלורי מסוים ועוד כהנה וכהנה. מה שבטוח הוא שירידה במשקל מחייבת שינוי של הסיפור בכללותו. אחרי עשרות דיאטות ושנים של ייאוש ותסכול, הדרך הכי טובה לשנות את כל הסיפור היא להיעזר בגורם חיצוני שיסייע לכם להניע את התהליך. אנחנו מדברים כמובן על כדורי הרזייה.

 

להוריד את חומות התסכול

בשונה מדיאטה או שגרת פעילות גופנית שתלויות באדם עצמו, ולכן כל כישלון ממיט על האדם מבול של רגשות אשמה, כדורי הרזייה יכולים להכניס מעט שפיות לתהליך כולו. בהיוועצות עם רופא, ניתן לקחת כדורי הרזייה גם אם לתקופה קצרה וכך להתחיל להניע את התהליך. לאחר ירידה של כמה קילוגרמים בשילוב עם דיאטה מאוזנת וכמובן פעילות גופנית, חומות התסכול והייאוש ירדו לאט לאט וכך ניתן יהיה להמשיך בתהליך בצורה בטוחה ומדודה.

 

ברור לכל שהשמנה היא לא רק עניין של אוכל אלא גם עניין שטעון רגשית. במשך השנים עם הקילוגרמים העודפים מתווסף גם מטען רגשי עמוק וכדורי הרזייה עשויים לסייע לנו להשתחרר מהם. יש כדורים שמסייעים בשריפת השומנים, אחרים תורמים לתחושת השובע ויש את אלו שמאיצים את חילוף החומרים. הבחירה בכדור המתאים תיעשה לפי אורח החיים והמצב הבריאותי של האדם.

 

איך נכון לקחת כדורי הרזייה?

כמו כל כדור גם כדורי הרזייה הם תרופה לכל דבר וכדי לקחת אותם חשוב להתייעץ עם הרופא המטפל. בזמן נטילתם חשוב להיות במעקב רפואי וכמובן לשמור על שגרת חיים בריאה עם מזון מאוזן ושתייה מרובה של מים. פעילות גופנית מותאמת ומבוקרת תסייע כמובן לתהליך כולו. לסיכום, כדורי הרזייה יכולים לעזור לכם להגשים את החלום להיות יפים וחטובים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השתלת שיער
בניגוד לימי העבר, השתלת שיער כיום היא ניתוח נגיש לחלקים הולכים וגדלים באוכלוסייה המקומית. בעבר, מעט...
קרא עוד »
אוק 17, 2021
ד"ר קובי שגיא: ממה נובעת הרטבה בלילה
כ- 25% מהילדים בגיל ארבע עדיין סובלים מהרטבה לילית. בגיל 6 האחוזים יורדים ל-15 והירידה ממשיכה. עוד בגיל 4...
קרא עוד »
מרץ 03, 2019
באלאנס בורד – הדרך ללמוד איך לייצר שיווי משקל
אחד השלבים החשובים ביותר בהתפתחות ילדים מבחינה פיזיולוגית, מבחינת תנועה וגמישות, ובכלל תהליך חשוב...
קרא עוד »
ספט 23, 2021