טעויות שאנשים עושים בעת בחירת מכון הסרת קעקועים ואיך לבחור נכון

הסרת קעקועים

יותר ויותר אנשים רוצים לחדש את עצמם ולהתחדש באמצעות יצירת קעקוע אבל עושים את רוב הטעויות שאחר כך מאוחר מדי בכדי לחזור לאחור. נשמע לכם מוכר? האם בעבר עשיתם קעקוע אבל לא ידעתם איך להסיר אותו או לחילופין נדרש מכם המון טיפולים בכדי להסירו לאלתר? אם כן, בדיוק על כך רצינו לדבר במאמר הטעויות שלנו- טעויות שאנשים עושים כשהם בוחרים מיקום לא נכון להסרת קעקועים בצורה נכונה. רוצים לעשות את זה נכון וקצת אחרת? כל התשובות והטעויות שאסור לעשות בדרך להסרת הקעקוע.

טעות מס' 1# לא מקדישים סקר שווקים וזמן

אז כפי שהבנתם, יש המון אנשים שמחפשים לעשות קעקוע ומבצעים סקרים ומעמיקים, אבל בעניין של הסרת קעקועים הם פחות מקדישים זמן. אז מתי בוחרים מכון הסרת קעקועים בזמן ואיך יודעים שזה נכון? מה קורה שצריך להסיר את הקעקוע וממה חשוב להיזהר?  בחירת טכניקת הסרת קעקוע קשורה בכמה וכמה דברים, האם האדם רוצה להיפטר מהקעקוע תוך יום או שיש לו יותר זמן? במצב שאדם ירצה להיפטר מקעקוע תוך יום עדיף לו ללכת לניתוח ולעשות את זה נכון מבלי לפגוע בשאר רקמות העור והנראות הכללית ותוך חצי שעה כבר אין קעקוע. עם זאת חשוב להבין כי הסרת קעקוע בשיטה הזאת משאירה צלקות- דבר שלרוב אנשים לא רוצים.

אז מה כדאי לעשות?

בכדי שלא תיוותר צלקת לאחר הסרת הקעקוע, יש לגשת אל מכון הסרת קעקועים בשיטה מוצלחת של לייזר בהתאם לסוג הלייזר. האם כול המכונים יודעים לבצע הסרה מלאה? כפי שצוין, יש המון סוגי לייזר ולכן חשוב מאוד להתאים את הטיפול לסוג העור, סוג הצבעים, האדם ואפילו גילו הפיזי והביולוגי. יש להיוועץ עם אנשים שהם במהלך טיפול או בסוף טיפול- ממש לפקוד את המכון/ קליניקה וזאת בכדי שלא לצאת בהפסד יותר מאשר בשכר. כמו כן יש להשיג המלצות מאנשים שמכירים וכבר השתמשו בשירותי הקליניקה ובו זמנית לבדוק את השיטה שמתאימה ביותר למיגור הקעקוע בצורה שלא יישארו סימנים או צלקות.

טעות מס' 2# לא מבררים באיזו מכונה משתמש המכון

אחת הטעויות הנפוצות היא לחשוב כי המטפל והמכון הם שקובעים וכך המון אנשים בוחרים מכון מעולה אבל תוצאות הטיפול עלולות להותיר סימנים ולתת בדיוק את התוצאה שלא רוצים – צלקת על גבי צלקת שניתן וחובה למנוע באמצעות פתרון אחר לגמרי.

איזה פתרון אתם מציעים?

הפתרון הטוב ביותר בבחירת מכון להסרת קעקועים הוא לבחור מכונה ראויה! כן, שמעתם נכון, בחירת המכון יכולה להיות מעולה אבל אם המכונה אינה מתאימה שהרי לא עשיתם דבר ואתם עלולים לגרום נזק גדול שאפשר למנוע. מה עושים? בוחרים מכונה טובה שמתאימה לצורך הסרה מושלמת וללא עקבות וצלקות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביטוח בריאות פרטי – דרך חברות הביטוח או קופות החולים
לא מסתפקים בפוליסת הביטוח הרגילה שלכם וכעת אתם שוקלים לעשות ביטוח בריאות פרטי? אם תעשו את זה דרך...
קרא עוד »
מרץ 24, 2021
מערכת לניהול קליניקה באופן יעיל
כל מי שמחזיק בקליניקה פרטית של טיפולי גוף או נפש, יודע עד כמה חשוב לנהל אותה נכון. ניהול חובבני עלול...
קרא עוד »
ינו 04, 2020
אילו פציעות ספורט נפוצות דורשות אבחון מקצועי של אורטופד?
תמיד היינו מודעים לעובדה שפציעות ספורט הן נושא רציני. אבל עכשיו, אנחנו יכולים לראות שניתן למנוע אותם...
קרא עוד »
יול 03, 2022